Lenovo Ideapad L340 vs Ideapad 330

akyol61

Hectopat
Daha fazla  

Başka bir PC de olabilir Monster falan (Monster biraz düşündürüyor beni çünkü taksitli fiyat artıyor mesela 12 taksit peşin fiyatına olmuyor.).

Birinci üründe SSD sadece var 256 GB. Ben 1 TB'lık HDD de eklemek istiyorum sizce HDD alıp içine mi taktırmak daha iyi yoksa harici HDD alıp USB 3.0'la yanımda gezdirmek mi daha iyi? Yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Not: Bilgisayar mühendisliği okumaya başlıyorum ☺

Başka bir PC de olabilir Monster falan (Monster biraz düşündürüyor beni çünkü taksitli fiyat artıyor mesela 12 taksit peşin fiyatına olmuyor.).

Birinci üründe SSD sadece var 256 GB. Ben 1 TB'lık HDD de eklemek istiyorum sizce HDD alıp içine mi taktırmak daha iyi yoksa harici HDD alıp USB 3.0'la yanımda gezdirmek mi daha iyi? Yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ikisi arasindan L340 daha iyi fakat daha ucuza ayni performansta cihazlar Hepsiburada ya da N11 gibi sitelerde bulunabilir.

öncelikle teşekkür ederim yazdığın için monster ı önerirmisin sağlammı kasası?
evt o sitelerede bakıyorum.

Son seri laptoplari F/P. Oneririm.

Son seri laptoplari F/P. Oneririm.

monsterdan vazgeçtim linux kuramam linux lazım olacak

İkisi arasında L340 daha iyi. Ancak 8000TL gibi bir fiyatı GTX 1650'li bir laptoba vermek boşa para harcamak olur. n11, gittigidiyor, trendyol gibi sitelerde çok daha ucuza bulabilirsiniz.

Yalnız L340'da HDD bağlantıları olmuyor. En azından yurt dışı kaynaklı izlediğim bir videoda öyleydi. Eğer HDD takmak istiyorsanız ekstra bir aparat alınması gerekiyor. İnceleme videolarından birinde servise bu sorulduğunda 200 dolar gibi bir fiyat çıkarmışlar.

Bütçe belirtirseniz daha kolay yardım ederiz. Ayrıca bu fiyatlara çok daha iyi laptoplar bulunabilir.

İkisi arasında L340 daha iyi. Ancak 8000TL gibi bir fiyatı GTX 1650'li bir laptoba vermek boşa para harcamak olur. n11, gittigidiyor, trendyol gibi sitelerde çok daha ucuza bulabilirsiniz.

Yalnız L340'da HDD bağlantıları olmuyor. En azından yurt dışı kaynaklı izlediğim bir videoda öyleydi. Eğer HDD takmak istiyorsanız ekstra bir aparat alınması gerekiyor. İnceleme videolarından birinde servise bu sorulduğunda 200 dolar gibi bir fiyat çıkarmışlar.

Bütçe belirtirseniz daha kolay yardım ederiz. Ayrıca bu fiyatlara çok daha iyi laptoplar bulunabilir.
6000-7600 civarı
6000-7600 civarı
bazı sitelerde peşin fiyatına 12 taksit yapmıyorlar o yüzden bu mağazalara bakıyorum.

hdd içine takmaktansa o zmn harici hard disk alırım ek parça alana kadar :D

Son düzenleme:
Lenovo IdeaPad L340 tabi ki. Hem performanslı hemde kasası oyun için tasarlanmış. IP330 kasası ince ve oyuncular için yapılmamış günlük kullanım veya ofis için tasarlanmış.

takmak mümkün ama çinden sata connector alman lazım trde bulamadım oda maks 50 tutar orjinali de 70 civarıydı sanırım öyle takabilirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı