Çözüldü Lenovo Ideapad 330S-15AST M.2 SSD desteği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HasanKantemur

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler,
Lenovo Ideapad 330S-15ast bir laptopum var.

Sistem ozellikleri:
  • AMD A9 9425.
  • Radeon R5 ve Radeon 530 2 GB.
  • 4 GB 2133MHz Samsung RAM.
Anakart: Lenovo LNVNB161216

Sormak isteğim şudur; bu anakart M.2 SSD için maksimum ne kadar kapasiteyi destekliyor ve M.2 SATA'yı mı yoksa NVMe SSD'yi mi destekiyor?

Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Merhaba;
Dostum o bilgisayarın anakartı M.2 desteklemiyor sanırım. Yuvası varsa takabilirsin internette bulamadım. Ama istersen üzerindeki HDD'yi bir SATA SSD ile değiştirebilirsin. Hem daha ucuza mal olur hem de elindeki HDD'den daha hızlı bir deneyim elde edersin.

NVMe M.2'yi destekliyor ayrıca SATA SSD daha yavaş ve NVMe SSD ile arasında fazla bir fiyat farkı yok.
NVMe M.2 desteklediğini öğrendim, konu kilitlenebilir.
Merhaba;
Dostum o bilgisayarın anakartı M.2 desteklemiyor sanırım. Yuvası varsa takabilirsin internette bulamadım. Ama istersen üzerindeki HDD'yi bir SATA SSD ile değiştirebilirsin. Hem daha ucuza mal olur hem de elindeki HDD'den daha hızlı bir deneyim elde edersin.

Merhaba;

NVMe M.2'yi destekliyor ayrıca SATA SSD daha yavaş ve NVMe SSD ile arasında fazla bir fiyat farkı yok.
NVMe M.2 desteklediğini öğrendim, konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı