Lenovo Ideapad 5 alınır mı?

kobelegendbryant

Yoctopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bilgisayar bu. Çok oyun oynayan bir insan değilim arada FM ve CS falan oynarım kafa dağıtmak için onun haricinde okul işleri için alıyorum. 20k kadan bütçem var bu ihtiyacımı karşılar gibi geldi. İhtiyacımı karşılar mı? Bilgisayar iyi midir? Bir de solidworks, autocad gibi mühendislik uygulamaları için yeterli midir?

Arkadaşlar bilgisayar bu. Çok oyun oynayan bir insan değilim arada FM ve CS falan oynarım kafa dağıtmak için onun haricinde okul işleri için alıyorum. 20k kadan bütçem var bu ihtiyacımı karşılar gibi geldi. İhtiyacımı karşılar mı? Bilgisayar iyi midir? Bir de solidworks, autocad gibi mühendislik uygulamaları için yeterli midir?
Hocam oyun kısmından sadcee cevap vermek istiyorum. Abim bu bilgisayarın i5 11400f ve 8GB ram olan modeline sahip. Forza horizon 4 orta açıyor. 768p Battlefield 1 ultra grafik açıyor. Yani arkadaşlar başka bilgileri varsa onları da dinleyip almanı öneririm.

hocam cevabınız için teşekkür ederim. dediğim gibi ben o kadar fazla oyun oynamıyorum zaten anladığım kadarıyla oyun için yeterli. bahsettiğim mühendislik programları hakkında bir bilginiz var mı?

windows yükleyebilirim hocam. ryzen işlemcili bilgisayar hiç kullanmadım bir fikriniz var mıdır?

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi ben o kadar fazla oyun oynamıyorum zaten anladığım kadarıyla oyun için yeterli. Bahsettiğim mühendislik programları hakkında bir bilginiz var mı?

Windows yükleyebilirim hocam. Ryzen işlemcili bilgisayar hiç kullanmadım bir fikriniz var mıdır?

Kullandığım kadarıyla ben Ryzen işlemcilerden memnun kaldım. RAM konusundan uygulamaların açılma veya çalışma hızı konusunda da sorunumuz yok. Büyük ihtimal ile rahat bir şekilde çalışacak diye düşünüyorum. Ama sorun şu ki size yanlış bilgi vermek beni bozar. Umarım benden bilgili arkadaşlar size dönüş yapabilirler. İnternetten ufak çaplı araştırma sonucu bu işlemciye sahip bilgisayarın videosunu buldum isterseniz bir gözlemleyin. Aynı bilgisayar mı tam bakmadım ona göre karar verirsiniz hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir cihazda alabilirsin, çoğu anlamda işini görür.

hocam hp markasını istemiyorum. onun haricinde oyuncu bilgisayarı istemiyorum. 20kya kadar da iyi bir pc önerirseniz önerilerinize açığım. ryzen 7 işlemci hakkında bir görüşünüz var mıdır?

Hocam HP markasını istemiyorum. Onun haricinde oyuncu bilgisayarı istemiyorum. 20kya kadar da iyi bir PC önerirseniz önerilerinize açığım. Ryzen 7 işlemci hakkında bir görüşünüz var mıdır?

Bu iki modele de bakabilirsin, 5700U iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı