Lenovo Ideapad alınır mı?

Bütçe
11.500

682784

Hectopat
Makaleler
6
Merhabalar uzun süredir laptop almak için sayısız konu açtım, konulara katıldım ve yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyorum. Amazon'da IdeaPad 3 indirime girmiş taksit sayılarıda uygun görünüyor normalde fiyatı 11K ben 9 taksit ile almak istediğimde 11.600 TL'ye geliyor. Bu fiyat bandında daha düşük bir yerde satılıyor mu? Veya başka öneriniz varmı?
@messinicocugu

Merhaba uzun süredir laptop almak için sayısız konu açtım, konulara katıldım ve yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyorum. Amazon'da IdeaPad 3 indirime girmiş taksit sayıları da uygun görünüyor normalde fiyatı 11k ben 9 taksit ile almak istediğimde 11.600 TL'ye geliyor. Bu fiyat bandında daha düşük bir yerde satılıyor mu? Veya başka öneriniz var mı?
@messinicocugu

Alınır.

Merhabalar uzun süredir laptop almak için sayısız konu açtım, konulara katıldım ve yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyorum. Amazon'da IdeaPad 3 indirime girmiş taksit sayılarıda uygun görünüyor normalde fiyatı 11K ben 9 taksit ile almak istediğimde 11.600 TL'ye geliyor. Bu fiyat bandında daha düşük bir yerde satılıyor mu? Veya başka öneriniz varmı?
@messinicocugu

istersen buda güzel

Geri
Yukarı