Lenovo Ideapad alınır mı?

Bütçe
11.500
Laptopa ufak bir darbe olduğunda yazarsan sevinirim. Tanıdıklarımda ekranı kırılanlar var mouse düşmesi sonucu ekranı kırılan bile var. :D

Gayet kaliteli cihaz mouse dusmesiyle ekrani kirilmasi ne alaka? Çantada taşıyıp çoğu yere götürüyorum hiçbir şey yok cihazda.

Eğer bu PC sende varsa;
Windows + R ile Çalıştır'ı açıp sonra cmd yazıp gelen ekranda wmic memphysical get maxcapacity kodunu yazar mısın? Ve çıkan sayıyı söyler misin?
sayı gelmiyor hocam
67108864.
İnternetten arastırdıgımda 64 GB mıs yani hocam fotografınıda atayım isterseniz @fatih_mnv

Merhabalar uzun süredir laptop almak için sayısız konu açtım, konulara katıldım ve yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyorum. Amazon'da IdeaPad 3 indirime girmiş taksit sayılarıda uygun görünüyor normalde fiyatı 11K ben 9 taksit ile almak istediğimde 11.600 TL'ye geliyor. Bu fiyat bandında daha düşük bir yerde satılıyor mu? Veya başka öneriniz varmı?
@messinicocugu
Güzel laptop hocam, özellikleri iyi ve fiyatları aynı özellikteki diğer cihazlara göre daha uygun, hatta eğer isterseniz sonra ram yükseltmesi de yapabilirsiniz.

Gayet kaliteli cihaz mouse dusmesiyle ekrani kirilmasi ne alaka? Çantada taşıyıp çoğu yere götürüyorum hiçbir şey yok cihazda.

Tamam dostum sen kaliteli cihazını kullanmaya devam et.

Dostlar cihazın kalitesi her şeye göre değişebilir, ve bu sadece bilgisayarlar için değil her ürün için bu böyle. Ayrıca mouse düşmesi sonucu ekranın kırılması normal sayılabilecek bir durum bence, sonuçta ekran bir darbe alıyor, tabii senaryoyu bilmiyoruz ama yine de duyumlara göre hareket etmek çok da iyi olmaz.

Geri
Yukarı