İnceleme Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 3050 Ti

Ama

İlginç bir durum gerçekten. Bende azalma olmasına rağmen çok büyük azalma olmuyordur. İade edin ya da 170W bir adaptör değişimi isteyin. Laptop kötü değil çünkü.

Ama.

İlginç bir durum gerçekten. Bende azalma olmasına rağmen çok büyük azalma olmuyordur. İade edin ya da 170W bir adaptör değişimi isteyin. Laptop kötü değil çünkü.

Ekranı çok hoşuma gitti özellikle. Evet kötü değil ama insan bir kere soğudu mu eski tadı alamıyor. Fatura ve notu hazırladım yarın gönderiyorum bir aksilik çıkmazsa. Siz 3060'dan memnun musunuz, karşılaştırma yaparsanız neler söyleyebilirsiniz? Ekteki gibi bir kağıt hazırladım sizce nasıl?

Ses bende de var eğer üzerinden çok geçmediyse servisde iade isteyin ben öyle yapacağım büyük ihtimalle kabul etmezler ama şansınızı deneyin en kötü değişim istersiniz.

İade istediniz mi hocam durum nedir?

Dosya Ekleri

• PXL_20220627_185338_8.4.300.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 44

Hayırlısı olur inşallah. Şarj durumundan başka sorunlarında varmış. Bu sorunlarla beraber kesinlikle iade etmende haklısın.

İtopya iade ederken çok sorun çıkarıyormuş. Laptop'larda hijyen ürünü bahanesiyle iadeyi kabul etmiyorlarmış. Doğru mu?

Hayırlısı olur inşallah. Şarj durumundan başka sorunlarında varmış. Bu sorunlarla beraber kesinlikle iade etmende haklısın.

3060'lı sistem vardı değil mi sizde, karışılaştırabilir misiniz 3050 Ti ile aradaki farklar nasıl sizce değer mi?

3060'lı sistem vardı değil mi sizde, karışılaştırabilir misiniz 3050 Ti ile aradaki farklar nasıl sizce değer mi?

Ekran kartı dışında ikizler. Her şey aynı. Şu an ki fiyat farkı 1.000 TL mi ?

İtopya iade ederken çok sorun çıkarıyormuş. Laptop'larda hijyen ürünü bahanesiyle iadeyi kabul etmiyorlarmış. Doğru mu?

Öyle bir durum varsa çok saçma olur. Ben yarın gönderiyorum göreceğiz bakalım.

Ekran kartı dışında ikizler. Her şey aynı. şu anki fiyat farkı 1.000 TL mi?

2000 TL diye biliyorum. Kasa sorunu veya ekranda ölü piksel yok değil mi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…