İnceleme Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 3050 Ti

Ya da bu fiyatlara önerin nedir hocam? Bütçeyi 14 civarı hafiften esnetme payı var.

3060 için kendini zorlayabilirsen zorla. Sonuçta FPS artışı 3050Ti'ye nazaran yüzde 60 artacak.

3060 için kendini zorlayabilirsen zorla. Sonuçta FPS artışı 3050 Ti'ye nazaran yüzde 60 artacak.

Keşke şu 14.400'lük kampanyayi yakalayabilseydim. Kısmet diyelim.

Eğer çıkamazsam üstat 14- Max 15 civarına ne almamızı tavsiye edersiniz.

3050 Ti'lı Lenovo var sadece hocam o bütçede adaptör sorunu ile uğraşamazsanız 3050'li Acer Nitro 5'e bakın.

Kesinlikle yükselir ve rahatlar. Bende yüzde 75 değişmişti.
Hocam bugün GTA 5 testi yapabildim ve normal ayarlarda oynarken herhangi bi şarj düşmesi veya yüksek sıcaklıkla karşılaşmadım ama ayarları aşırı yükseğe alınca ve fanları performans moduna alınca CPU sıcaklığı 90 derecelere kadar çıktı, aynı zamanda azda olsa şarj düşmesi yaşadım. Kalitesiz termal macun sürümü veya yanlış şekilde termal macun sürümü olabiliyormuş. Ben yakın zamanda termal macunu değiştirsem aynı zamanda ileride de Rami 16 yapsam hem şarj sorunu hem de sıcaklık sorunu çözülür mü sizce ? Yoksa servisi arayıp adaptör mevzusuna mı girsem ?

Hocam bence adaptörü değiştirin çünkü 16 GB RAM'de daha fazla sorun oluşabilir şarjda

Hocam yaz mevsiminde 90 derecelere çıkması normal 95 üstü sorun olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…