Lenovo IdeaPad Gaming 3 16İHA7 laptopun sol menteşesinin üstündeki plastik oynuyor

MAGNETO7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 2. el aldığım Lenovo'nun menteşesinin üstündeki plastik kısımlardan biri oynuyor. Sallanmıyor, ben elimle sağ sol yapınca oynuyor. Sanki tam yerine oturmamış gibi. Sol taraftaki oynuyor, sağ taraftaki sağlam. Acaba oradan ekran kablosu geçiyor diye gevşek olmuştur dedim ama bilmiyorum. Cihazın daha 16 ay garantisi var ama bunun için garantiye yollamak istemiyorum. Bu model laptopu olan biri bana yardımcı olur mu? Kendi laptopunda bu menteşe sallanması var mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben aynı laptopu çıktıktan beri kullanıyorum ve menteşesinden çıt bile çıkmıyor. Garantiye götürmenizi öneririm daha on altı ayı varsa.

Hocam ben aynı laptopu çıktıktan beri kullanıyorum ve menteşesinden çıt bile çıkmıyor. Garantiye götürmenizi öneririm daha on altı ayı varsa.
Kargoyla servise gönderme imkanımız varmış ama koruyucu bir kutu bulmam lazım kutu evde ben il dışında üniversite okuyorum yurt içi kargo böyle bir koruyucu kutu imkanı sunuyormu biliyormusunuz

Geri
Yukarı