Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00CHTX notebook alınır mı?

Başka altenatifler var mı sizce?
Bu fiyata 1660ti TUF modeller var. Ben olsam onlara yönelirdim. Şu an mobildeyim, atamıyorum. @Dark Lord of the Sith veya @Akari hocam aktiftir umarım onlar atabilir.

Eğer IPG3 alacaksanız bence 4600h/1650ti/8GB modeli alıp ek 8 yapın. Ancak o zaman fiyat bandında rakipsiz kalite oluyor. Fakat 9600TL (her ne kadar o fiyat bandında işlemcisi rakipsiz olsa da) biraz fazla.

Bu fiyata 1660ti TUF modeller var. Ben olsam onlara yönelirdim. Şu an mobildeyim, atamıyorum. @Dark Lord of the Sith veya @Akari hocam aktiftir umarım onlar atabilir.

Eğer IPG3 alacaksanız bence 4600h/1650ti/8GB modeli alıp ek 8 yapın. Ancak o zaman fiyat bandında rakipsiz kalite oluyor. Fakat 9600TL (her ne kadar o fiyat bandında işlemcisi rakipsiz olsa da) biraz fazla.

İşlemci sizin için daha önemliyse IdeaPad alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben de şu an Gaming 3leri düşünüyorum da GTA V, Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynayacağım. Sizce işlemcisi önde olan bir bilgisayar mı almalıyım yoksa ekran kartı önde olan mı?

Geri
Yukarı