Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00CHTX notebook alınır mı?

Hocam ben de şu an Gaming 3leri düşünüyorum da GTA V, Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynayacağım. Sizce işlemcisi önde olan bir bilgisayar mı almalıyım yoksa ekran kartı önde olan mı?
Ekran kartı önde olanı alın. İşlemci besleyebildiği sürece daha fazla performans alırsınız. Bu örnekte TUF modeller daha önde olmalı sizin için. Yine de @Dark Lord of the Sith hocama da soracağım.

Ekran kartı önde olanı alın. İşlemci besleyebildiği sürece daha fazla performans alırsınız. Bu örnekte TUF modeller daha önde olmalı sizin için. Yine de @Dark Lord of the Sith hocama da soracağım.

TUF almak isterim fakat 8 GB RAM yetersiz kalır gibi geliyor. 10k bütçeyle RAM yükseltebilir miyim bilmiyorum.

TUF çok önde ama kıramadığım bir TUF önyargım var. Önermek pek istemiyorum :)

Aslında kolay işlem fakat gözünüz kesmiyorsa ve bütçe el vermiyorsa ıpg3 alın, keyfinize bakın hocam. Üzmez sizi.

Üzmeyeceğini biliyorum, zaten alırsam da ayın 28'inden sonra alabileceğim. Umarım o zamana kadar indirim olur laptoplarda. Kendim bile takabilirim RAM'i fakat uygun ve orijinal RAM bulmak sıkıntı olur gibi geliyor. Kendi param yetmediği için ailem alacak laptopu. Bu yüzden de onları fazla uğraştırmak istemiyorum.

Üzmeyeceğini biliyorum, zaten alırsam da ayın 28'inden sonra alabileceğim. Umarım o zamana kadar indirim olur laptoplarda. Kendim bile takabilirim RAM'i fakat uygun ve orijinal RAM bulmak sıkıntı olur gibi geliyor. Kendi param yetmediği için ailem alacak laptopu. Bu yüzden de onları fazla uğraştırmak istemiyorum.
400-500TL bandına bulabilirsiniz. DDR4 2933MHz SODIMM (CL değerini bilmiyorum) bellek diye aratın her yerde çıkar. Ona göre hesap yaparsınız.

Merhaba, tam olarak bu modeli ikinci el olarak aldım. (lenovo ideapad gaming 3) yeni başlık açmak istemedim. Laptop harika, çok memnunum fakat benim 3.5mm jack girişine kulaklık veya hoparlör sokamadım. Jack deliğe girmiyor. Bu laptopa sahip olup jackı normal sokabilen buraya yazabilir mi? Benimkini bir bilgisayarcıda açtırıp baktırmayı planlıyorum. İsterseniz görsel de atabilirim. Teşekkürler. Bunu yazmak için üye olmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı