Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00D3TX nasıldır?

lordragner

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Aranıza yeni katılıyorum pek bilmiyorum açıkçası :) Benim iki adet sorum olacak. Şimdiden teşekkür ederim...
1-) https://www.hepsiburada.com/lenovo-...mSTQdwoclLljL3zqksakR-C5Y_IIskZ0aAtyUEALw_wcB hakkında bilgileriniz nelerdir? Sadece LoL, CS:GO, FM 2021 ve Valorant gibi oyunları oynayacağım. Yüksek performans isteyen oyunları oynamayacağım.

2-) 8 GB RAM var 1 sene kadar sonra 16 yapmak istiyorum ama sorumun cevabını bulamadım. RAM slotu fazladan var mı? Bazı laptoplar gömülü oluyormuş. Bundan 16 GB RAM'e yükselebilir miyim? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1-) https://www.hepsiburada.com/lenovo-...mSTQdwoclLljL3zqksakR-C5Y_IIskZ0aAtyUEALw_wcB hakkında bilgileriniz nelerdir? Sadece LoL, CS:GO, FM 2021 ve Valorant gibi oyunları oynayacağım. Yüksek performans isteyen oyunları oynamayacağım.
Rahat bir şekilde oynarsınız.
2-) 8 GB RAM var 1 sene kadar sonra 16 yapmak istiyorum ama sorumun cevabını bulamadım. RAM slotu fazladan var mı? Bazı laptoplar gömülü oluyormuş. Bundan 16 GB RAM'e yükselebilir miyim? :)
Evet, RAM slotu var. Bir adet daha RAM takabilirsiniz.

Performans için şu videoyu izleyebilirsiniz, ancak RAM'in 2x8 olduğunu unutmayın videoda.

çok teşekkür ederim kardeşim ❤️

çok teşekkür ederim kardeşim
Videoyu atmayı unutmuşum :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim kardeşim ❤️

Çok teşekkür ederim kardeşim.

Bu laptop hayalimdeki laptop. Bir ara 7300'e satılıyordu sanırım Nisan'ın başında. Hatta Technopat laptop tavsiyesi'nde vardı. Hangi ay hatırlamıyorum.
Bir de bir şey soracağım. Bu laptop ile bu Lenovo laptop arasındaki fark nedir?

Eskiden bu fiyata sanırım 8500'e R7 4800-H olan versiyonu satılıyordu.Ama maalesef artık öyle bir fiyatlandırma yok.

Son düzenleme:
Bu laptop ile bu Lenovo laptop arasındaki fark nedir?

Eskiden bu fiyata sanırım 8500'e R7 4800-H olan versiyonu satılıyordu. Ama maalesef artık öyle bir fiyatlandırma yok.

Acer 60 Hz, GTX1650.
Lenovo 120 Hz, GTX1650 Ti.

Geri
Yukarı