Lenovo Ideapad Gaming 3 82K100KDTx

Bütçe
14499
Performansta pek bir düşüklük olacağını sanmıyorum ama ileride 16 ekleyebilirim.
Kamera ve Numpad'in olmaması dışında bir eksikliği görünmüyor.

Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorsaniz neden düşük FPS aliyorum diye düşünebilirsiniz o yüzden, ileride ekleyecekseniz sıkıntı yok hayırlı olsun hocam.

12500h işlemci aslında iyi bir işlemciye benziyor.
Şu anda da victus kasalarda var genelde.
Victus nasıl? Ekranın aşırı sallanması haricinde ne gibi bilmemiz gereken handikapları var?

Pek kaliteli değil kasa normal olarak, onun dışında 250 nit olması lazım ekranı başkada bir sorunu şu anlık gözükmüyor.

Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorsaniz neden düşük FPS aliyorum diye düşünebilirsiniz o yüzden, ileride ekleyecekseniz sıkıntı yok hayırlı olsun hocam.

Pek kaliteli değil kasa normal olarak, onun dışında 250 nit olması lazım ekranı başkada bir sorunu şu anlık gözükmüyor.

Tekrardan teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için

genel olarak anladığım Rog Zep g15, strix g15 , rog Zep m16 ve Legion 5, Legion 5 Pro öne çıkan cihazlar.

Rog Zep serisinde öyle veya böyle bir ısınma olayı var sanki ama kasa/ekran çok şık.

Legion özellikle pro bence iyi ancak piyasada zor bulunuyor, 2-3 aya yeni işlemciler gelebilir.

Strix güzel pc ancak çok ışıklı yanar döner, ofise ve taşımaya çok uygun değil, ama tam genç işi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı