Lenovo IdeaPad Gaming 3 82SC0036TX Notebook alınır mı?

Bütçe
20 bin tl ile 25 bin tl arası
Alınmaz pahalı.

Victus'da sorun yaşayan birkaç kullanıcı gördüm. Hem kafam rahat olsun hem işlemcisi daha iyi olsun derseniz acer alın.

Alınmaz pahalı.

Fiyatı boşver ben laptopun kalitesini öğrenmek istiyorum yani laptop güçlü bir laptop mu ?

Fiyatı boş ver ben laptopun kalitesini öğrenmek istiyorum yani laptop güçlü bir laptop mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(16 RAM)

Aynı donanımlı farklı laptopun Oyun testleri burada. Laptop güçlü ama bu fiyat bandında daha güçlü laptoplar var. Gereksiz para vermiş olursunuz. Attığım Acer bundan daha güçlü.

Kronik sıkıntısı yok diye biliyorum attığınızın.

Merhaba arkadaşlar. Ben Lenovo IdeaPad Gaming 3 82SC0036TX Notebook almak istiyorum, ürün kinki burada Lenovo IdeaPad Gaming 3 82SC0036TX Notebook
Sizce bu laptop nasıl? Bildiğiniz bir kronik sorunu vb. bir şeyi var mı? Bana biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
düşüncem ekran kartına verilen güce dikkat et mesela 3050 85 wat vermiş biri 95 wat örnektir güç ne kadar çok verilirse o kadar performans artar güç kısıp bütçee kısıyorlar her zaman leptoparda marka öneririm ama hazırlıklı ol oyuncu leptobu kullancısı olarak 7 yıldır ısınma hep olur eger çok gezen başka yerde çalışıp memleketine durmadan giden biri değilsen masa üstünü her zaman terçih ederim aynı özelliklerle masa üstü leptop var masa ütü leptopdan 2 kat performans açısından güzel olur

Merhaba arkadaşlar. Ben Lenovo IdeaPad Gaming 3 82SC0036TX Notebook almak istiyorum, ürün kinki burada Lenovo IdeaPad Gaming 3 82SC0036TX Notebook
Sizce bu laptop nasıl? Bildiğiniz bir kronik sorunu vb. bir şeyi var mı? Bana biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
17.3 inç tavsiye ederim ekran daha büyük 15.6 göre artı ekran kenar çizğilerine dikkat et ince olması daha güzel not al ona göre ama casper tavsiye etmem

Yeni konular

Geri
Yukarı