Lenovo Ideapad Gaming 3 adaptörü yetersiz mi?

Hocam konu disi ama profilinize nasil yazicagimi bilmiyorum :D

ddr5 ulkeye gelmedi diye biliyorum varsada pahalidir eklemezler
ekstra olarak bu model ddr5 degilmis hocam ddr4
IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15ACH6,Model:82K200JYTX burdan istediginiz ozelligine bakabilirsiniz.
Sağ olun hocam, şuan aldım hayırlısı olsun, biraz üzerine çıktık ama 12 ay vade farksız taksit olayı iyiymiş. Bu arada linkte DDR4 görünüyor ramler, DDR4 mü 5 mi acaba?
Yok hocam bu DDR4.DDR5 olan 1-2 model var şuanda sanırsam ve şuanda ayrı satılan DDR5 ram ülkede yok laptop için diye biliyorum.Gelince zaten 1000 TL’nin altında olmaz.
O halde yükseltmesi daha kolay olacak.

Sağ olun hocam, şu an aldım hayırlısı olsun, biraz üzerine çıktık ama 12 ay vade farksız taksit olayı iyiymiş. Bu arada linkte DDR4 görünüyor RAM'ler, DDR4 mü 5 mi acaba?

4 hocam hayirli olsun :D

Sağ olun hocam, şu an aldım hayırlısı olsun, biraz üzerine çıktık ama 12 ay vade farksız taksit olayı iyiymiş. Bu arada linkte DDR4 görünüyor RAM'ler, DDR4 mü 5 mi acaba?

O halde yükseltmesi daha kolay olacak.

Hayırlı olsun hocam. 12 ay vade farksız olayına dikkat etmemişim çok iyiymiş.

Sağ olun hocam, şuan aldım hayırlısı olsun, biraz üzerine çıktık ama 12 ay vade farksız taksit olayı iyiymiş. Bu arada linkte DDR4 görünüyor ramler, DDR4 mü 5 mi acaba?

Hayırlı olsun, DDR4 ram var. Size DDR5 olduğunu düşündüren ne ki?

500-600TL'de 8GB RAM'e gider. Lenovo cihazın bir yerine zarar vermediğiniz sürece kasayı açıp upgrade yapmanıza izin veriyor.

Hayırlı olsun, DDR4 RAM var. Size DDR5 olduğunu düşündüren ne ki?

500-600TL'de 8 GB RAM'e gider. Lenovo cihazın bir yerine zarar vermediğiniz sürece kasayı açıp upgrade yapmanıza izin veriyor.

Teşekkür ederim. Ideapad 3 olunca, diğer baktıklarım hep DDR5'di, bu yüzden bunun da DDR5 olduğunu düşündüm.

Hayırlı olsun hocam. 12 ay vade farksız olayına dikkat etmemişim çok iyiymiş.

4 hocam hayirli olsun :D

Teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı