Çözüldü Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptop BIOS güncellemesi sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Platheo

Decapat
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptopumu Lenovo Vantage üzerinden BIOS güncellemesi yaptım. Ardından fan sesi yükseldi sanırım tamamlandı diye düşünürken tekrar başlatılmaya aldı. SOnrasında mavi ekranla karşılaştım. Başlangıç onarma ekranı çıktı fakat onarılamıyor. Windows 11 kullanıyorum bunu da belirteyim.
Çözümü nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodan bir şey anlamasanız bile gördüklerinizi takip ederek çözebiliyorsunuz. Ciddi paniklemiştim. Boot menüden Intel VDM'i kapamamız gerekiyormuş. O şekilde çözdüm format vs de gerekmedi.

Dosya Ekleri

• IMG-20230416-WA0047.jpeg
    IMG-20230416-WA0047.jpeg
    169,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG-20230416-WA0053.jpeg
    IMG-20230416-WA0053.jpeg
    182,5 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG-20230416-WA0055.jpeg
    IMG-20230416-WA0055.jpeg
    243,4 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Platheo çok teşekkür ederim acayip moralim bozulmuştu format vs. uğraşacağım diye, çözümü paylaştığın için teşekkürler ama bir sorum var, o kapattığımız ayarın bilgisayarımıza eksisi nedir ve sen o ayarı PC düzeldikten sonra tekrardan açtın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Platheo çok teşekkür ederim acayip moralim bozulmuştu format vs. uğraşacağım diye, çözümü paylaştığın için teşekkürler ama bir sorum var, o kapattığımız ayarın bilgisayarımıza eksisi nedir ve sen o ayarı PC düzeldikten sonra tekrardan açtın mı?
Öncelikle rica ederim çok sevindim düzeltebildiğinize :) Eksisi nedir bilmiyorum maalesef ayarı açmadım düzeldikten sonra bir farkı da olmadı açıkçası.

Geri
Yukarı