Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptop servis süresi uzadıkça uzuyor

Hocam büyük ihtimalle 2 yılı geçti gibi geliyor ilk cihazı alalı tam olarak emin değilim. Yarın Vatan'a gideceğim derdimi direkt anlatayım mı yoksa özellikle belirtmem gereken bir şey var mı yardımcı olursanız sevinirim. Ek olarak şartların uygun olup olmadığını belirteceklerdir diye umuyorum.

@velydagi hocam bugün Vatan'a gittim konuştum. Cihaz servisten gelip tekrar gittiği için 20 iş günü sıfırlanmış tekrardan başlamış dediler. Sonrasında cihaz 3. kez servise gittiği için merkezi arayıp bir süre konuştuktan sonra müşteri değişim talep ediyor diye ilettiler. Lenovo, Samsung ve HP genelde kabul ederler dedi. Ayrıca değişim kabul edilirse cihazı vatan değil Lenovo kendisi yollayacakmış. Üst bir model de gönderebilirler firmaya kalmış dedi.

Merhaba sizle aynı sorunu yaşadım vatan şu an bilgisayarı yapmış gelin alın diyor servis değişim kararını kabul etmemiş gittim tüketici haklarına şikayet ettim henüz bir şey söylemediler ama yakın zamanda alırım yenisini mail gönderebilirsiniz bilgisayarı verdiğiniz şubeye gidip konuşabilirsiniz pek bir işe yaramıyor ama sizin farkına varıyorlar tüketici haklarına gidebilirsiniz.

Geri
Yukarı