Lenovo Ideapad Gaming 3 nasıldır?

Ryzen 7 4800H - 1650Tİ modelini kullanıyorum.

Bildiğim kadarıyla Metro 2033: Exodus optimizayson problemi olan ve sistemi yoran bir oyun.
120 FPS kilitli halde yüksek ayarlarda oynuyorum. (daha yüksek olur belki de, ben ekran hz değerine göre ayarladım.)

CS:GO oynuyorum ve performans modunda yüksek ayarlarda (Nvidia'nın önerdiği) 250-190 arası FPS alıyorum. Rekabetçi oyunlarda grafiklerin kısılması gerektiğini söyleyenleri de göz önünde bulundurarak söylüyorum. Pişman olacağını sanmam.

Tabii benim cihazın işlemcisi biraz daha iyi, tam olarak aynı değerleri alamayabilirsin ama memnun kalacağını düşünüyorum.

Arkadaşa Casper ya da Monster yollayalım.
Aklınıza Takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. AIDA64 stres testinde 70 dereceyi geçmedi. Klavyede belirgin bir ısı var ama İlk kullanımdan sonra hissetmiyorsunuz bile. Pil konusunda ise gerçekten çok kötü benim model. Zar zor 3,5-4 saati görüyorum.

Arkadaşa Casper'ya da Monster yollayalım.

Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. AIDA64 stres testinde 70 dereceyi geçmedi. Klavyede belirgin bir ısı var ama ilk kullanımdan sonra hissetmiyorsunuz bile. Pil konusunda ise gerçekten çok kötü benim model. Zar zor 3, 5-4 saati görüyorum.

Tulparmı Abra mı? :D

Geri
Yukarı