Lenovo Ideapad Gaming 3 nasıldır?

Ben bu laptobun İ5 9. nesil versiyonunu kullanıyorum. Öncelikle laptop gayet iyi ve rekabetçi oyunları rahatlıkla oynatır. Sınav senem olduğu için çok oyun oynayamadım ama oynadıklarımı yazıcağım.
CS:GO: Ultra ayarlarda oynayabiliyorum ve hep 60 FPS'nin üstünde.
GTA 5: Utra ayarlarda 60 FPS'nin altına hiç düşmedi.
PES 2019: Ultra ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.
Ne yazık ki tam FPS değerleri yazamıyorum çünkü dediğim gibi sınav yılım ve oyun oynamayalı baya oluyor. Bu sebeple kaç FPS aldığımı hatırlamıyorum, kusura bakmayın.

Sana böyle ¨ışıqlı mışıqlı i yedili¨ bir İzoly lazım.
Hayır insan gibi neden memnun kalmadığını, hangi modeli kullandığını falan anlatsa bu kadar yüklenmeyeceğim de, "massağüstüü doplaaaa" dediği için ciddiye alamıyorum.

Mesela dese ki, ben çok ısındığı için memnun kalmadım. Şu şu oyunlarda böyle perfromans aldım dese, çok ses çıkarıyor dese. Hatta rengini beğenmedim dese bile ciddiye alırım ama o kadar saçmalıyor ki.

Hayır insan gibi neden memnun kalmadığını, hangi modeli kullandığını falan anlatsa bu kadar yüklenmeyeceğim de, "massağüstüü doplaaaa" dediği için ciddiye alamıyorum.

Mesela dese ki, ben çok ısındığı için memnun kalmadım. Şu şu oyunlarda böyle perfromans aldım dese, çok ses çıkarıyor dese. Hatta rengini beğenmedim dese bile ciddiye alırım ama o kadar saçmalıyor ki.
Biz ergenlerin tabiriyle boş yapıyor yani.

Laptopun nesini beğenmediniz? Düzgün bir şekilde açıkla da biz de bilelim.

İlk aldığında gerçekten güzelDİ FPS sıkıntısı yaşamadım ama ileriki günlerde fandan fazla ses gelmeye başladı hızlı ısındı pil bitmeye başladı format atmama ve servise göndermeme rağmen. Hala düzelmedi.

İlk aldığında gerçekten güzeldi FPS sıkıntısı yaşamadım ama ileriki günlerde fandan fazla ses gelmeye başladı hızlı ısındı pil bitmeye başladı format atmama ve servise göndermeme rağmen. Hala düzelmedi.

Aldığınız alet zaten iş bilgisayarı. FPS sıkıntısı yaşamanız gayet normal. Ideapad 3 ile Ideapad Gaming 3 farkını anlayın lütfen.

Geri
Yukarı