Lenovo IdeaPad Gaming 3 R5 6600H siyah ekran veriyor ve açılmıyor

emreborazan

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı açmayı denediğimde klavyeden ve mouseden ışık geldi ama ekran siyahta kaldı. Birkaç kere daha deneyince aynı sonuçları aldım ancak bilgisayarın fan sesi çalışmaya da başladı. Problemi çözmeye yönelik akla gelebilecek tüm tuşla çözülebilecek versiyonları denedim ama olmadı yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı açmayı denediğimde klavyeden ve mouseden ışık geldi ama ekran siyahta kaldı. Birkaç kere daha deneyince aynı sonuçları aldım ancak bilgisayarın fan sesi çalışmaya da başladı. Problemi çözmeye yönelik akla gelebilecek tüm tuşla çözülebilecek versiyonları denedim ama olmadı yardımcı olur musunuz?
Sistem açılırken "Levono" yazısı geliyor, sonra siyah ekrana mı? düşüyorsun?

Laptop klavyesinden FN+F6 ile ekran parlaklığını arttırmayı denedin mi? Muhtemelen değildir ama.

Sistem açılırken "Levono" yazısı geliyor, sonra siyah ekrana mı? düşüyorsun?
Yok. Tamamen kapadığımda açma tuşuna bastımı varsayıyorum mesela ilk klavye ile mouse'un ışığı yanıyor sonrasında sönüyor lenovo yazısı hiç gelmiyor.

Laptop klavyesinden FN+F6 ile ekran parlaklığını arttırmayı denedin mi? Muhtemelen değildir ama.
Olmadı yine de sağol.

Olmadı yine de sağol.

Geri
Yukarı