Lenovo Ideapad Gaming 3 vs ASUS TUF Gaming vs Acer Nitro AN515-55

15 gün önce bu cihazı 15.200 fiyata aldım. Pilde azalma oldu yolladım adaptörü hafta sonu ile beraber 5 günde elime ulaştı. Şu an çok memnunum 7/24 kullanıyorum.

Ustam bekleyemiyeceğim aslında derdim o ama dediğim gibi CS ya da Valorant gibi oyunda yüzde kaç azalıyor?

Ustam bekleyemiyeceğim aslında derdim o ama dediğim gibi CS ya da Valorant gibi oyunda yüzde kaç azalıyor?
135w adaptör çıkıyor içinden. %95'e düştüğünü gördüm. Bende Volorant oynuyorum. Pil eskidikçe daha çok azalacaktır muhakkak değişim gerekli. Servis meseleyi biliyor anlatınca direk değişim açıyorlar. Bende araştırdım her laptop da bazı sorunlar var hocam.

135W adaptör çıkıyor içinden. %95'e düştüğünü gördüm. Bende Valorant oynuyorum. Pil eskidikçe daha çok azalacaktır muhakkak değişim gerekli. Servis meseleyi biliyor anlatınca direk değişim açıyorlar. Bende araştırdım her laptop da bazı sorunlar var hocam.

Ustam sağ ol ama i5 11.nesil yeterli karar verdim sağ ol tekrardan

135W adaptör çıkıyor içinden. %95'e düştüğünü gördüm. Bende Valorant oynuyorum. Pil eskidikçe daha çok azalacaktır muhakkak değişim gerekli. Servis meseleyi biliyor anlatınca direk değişim açıyorlar. Bende araştırdım her laptop da bazı sorunlar var hocam.

Yani gerek yok FPS olarak çok oynamıyor rahatım inceleme de izledim i5'li olanının FPS iyi cidden

Aslında bu batarya azalmasının önüne Ryzen CPU Boost özelliği kapatılarak geçilebilir sanıyorum. Normalde 45 W kadar kullanabiliyor, Boost'u kapattığınızda ise 20W falan kullanıyor. Denemek lazım.

Ne gibi bir sorun çıktı arkadaşınızda.

Fanları performans ayarında FPS düşmesi yedikten yarım saat sonra fanlar cayır cayır oluyor soğutucu da olmasına rağmen.

Aslında bu batarya azalmasının önüne Ryzen CPU Boost özelliği kapatılarak geçilebilir sanıyorum. Normalde 45 W kadar kullanabiliyor, Boost'u kapattığınızda ise 20W falan kullanıyor. Denemek lazım.

Ustam doğrudur ama aldım bile olsun bana yeterli geleceği için sıkıntı yok.

Hatta bugün bozdan teknoloji tarafından 15bın 500TL inidirime girmiş hemen aldım erkenden gelir.

Peki arkadaşlar laptop aldım fakat RAM konusunda ne tercih etmeliyim bunu mu alsam iyi olur

Son düzenleme:
Fanları performans ayarında FPS düşmesi yedikten yarım saat sonra fanlar cayır cayır oluyor soğutucu da olmasına rağmen.

Hatta bugün bozdan teknoloji tarafından 15bın 500TL inidirime girmiş hemen aldım erkenden gelir.

Peki arkadaşlar laptop aldım fakat RAM konusunda ne tercih etmeliyim bunu mu alsam iyi olur

Hocam arkadaşınız hangi oyunu hangi ayarda oynarken bu sıkıntıyı yaşadı ek olarak laptoba ram takviyesi yaptı mı?

Peki arkadaşlar laptop aldım fakat RAM konusunda ne tercih etmeliyim bunu mu alsam iyi olur.

Evet attığınız RAM'i tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı