Lenovo Ideapad Gaming 3 vs ASUS TUF Gaming vs Acer Nitro AN515-55

ASUS'daki sorun ben hala devam ediyor diye biliyorum donanımsal sorun çünkü. 5600h Lenovo almak daha mantıklı ama ondan buna dönmüştün galiba o zaman 11300h Lenovo'yu alın hocam. Ama victus genel anlamda daha performanslı CPU tarafında çok fark var.

ASUS'daki sorun ben hala devam ediyor diye biliyorum donanımsal sorun çünkü. 5600h Lenovo almak daha mantıklı ama ondan buna dönmüştün galiba o zaman 11300h Lenovo'yu alın hocam. Ama victus genel anlamda daha performanslı CPU tarafında çok fark var.

CS, Valorant, MC, GTA 5, R6 oynuyorum alan olarak fayda olur ASUS TUF uzağım ama HP de pek nedense sevmiyorum R5 6600e de çok gerek yok Lenovo daha iyi olur

RAM takıp kullanıma hazır olması daha iyi olur, victus da canlılık da pek yok uzun süre kullanacağım için önemli kriterler teşekkür ederim hemen alacağım laptopu

Atilan modeli 12500h versiyonu sanıyordum ama 6600h miş, dediğin oyunlar CPU ağırlıklı oyunlar gene de 12500h victus çok daha iyi olur ama sana kalmış DDR5 RAM artisida var.

Ustam batarya sorunu var Intel de daha az o yüzden Ryzen almıyorum uğraşmak da istemiyorum

As

Atilan modeli 12500h versiyonu sanıyordum ama 6600h miş, dediğin oyunlar CPU ağırlıklı oyunlar gene de 12500h victus çok daha iyi olur ama sana kalmış DDR5 RAM artisida var.

Aslında doğru fakat alan artısı var bir de daha yeni öğrendiğim model fazla para harcamak da istemiyorum güzel bulmuşken alayım

Ustam batarya sorunu var Intel de daha az o yüzden Ryzen almıyorum uğraşmak da istemiyorum

As

Aslında doğru fakat alan artısı var bir de daha yeni öğrendiğim model fazla para harcamak da istemiyorum güzel bulmuşken alayım
Batarya sorunu yok hocam adaptör sorunu var. Garanti adaptörü ücretsiz değiştiriyor. Tabi alır almaz bunla uğraşmak biraz can sıkıyor. İntel daha mantıklı.

Batarya sorunu yok hocam adaptör sorunu var. Garanti adaptörü ücretsiz değiştiriyor. Tabii alır almaz bununla uğraşmak biraz can sıkıyor. Intel daha mantıklı.

Evet o yüzden 17bin TL altı HP victus ve Lenovo Ideapad Gaming 3 öneriliyor ama işte Lenovo mu Ideapad Gaming mi onda kararsızım

Victusun artısı çok daha güçlü CPU fakat kötü ekran.

Ama işte tek CPU ustam GPU aynı üstelik Lenovo alan ve ekran Hz ve kalitesi ama dedim gibi sağ olun i5 11300 de kötü işlemci değil herhalde onu alacağım kararlaştırdım

Geri
Yukarı