Lenovo Ideapad Gaming 3 Wi-Fi Bağlanamıyor

rodriguez

Hectopat
Merhaba,

Cihazı geçen perşembe aldım, son MediaTek WI-FI6 Driver'ını kurdum ve bugüne kadar sorunsuzdu. Tüm gün okulun internetine sorunsuz bağlandım, akşam evde Wi-Fi'ya bağlanamıyorum (evdeki tüm cihazlar bağlanabiliyor). Bilgisayar telefonun internetine de bağlanmıyor.

Kabloluyla bağlanıp son sürücüyü indirip tekrar kurdum ama olmadı. çünkü 1 saat önce internete bağlanan cihaz nasıl başka internete bağlanmaz anlamadım.

Merhaba,

Cihazı geçen perşembe aldım, son MediaTek WI-FI6 Driver'ını kurdum ve bugüne kadar sorunsuzdu. Tüm gün okulun internetine sorunsuz bağlandım, akşam evde Wi-Fi'ya bağlanamıyorum (evdeki tüm cihazlar bağlanabiliyor). Bilgisayar telefonun internetine de bağlanmıyor.

Kabloluyla bağlanıp son sürücüyü indirip tekrar kurdum ama olmadı. Çünkü 1 saat önce internete bağlanan cihaz nasıl başka internete bağlanmaz anlamadım.

Wi-Fi kartı çalışıyor mu? Yani aranıyor vs. diyor mu eğer çalışıyorsa kendi cep telefonunuzun kişisel erişim noktasına bağlamayı deneyin. Olmazsa yazılımsal ya da fiziksel arıza olabilir.

Kendi telefonuma da bağlanmıyor hocam. Wifi kartı çalışıyor bence çünkü listeliyor ağları ama neden bağlanmadığını anlamadım. Ekte gelişmiş ayarlardan etkinlik durumunu gönderiyorum:

Dosya Ekleri

• 6EEFB423-5C19-41D4-9925-FEFB22C4D53C.jpeg
    6EEFB423-5C19-41D4-9925-FEFB22C4D53C.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba,

Kabloluyla bağlanıp son sürücüyü indirip tekrar kurdum ama olmadı. çünkü 1 saat önce internete bağlanan cihaz nasıl başka internete bağlanmaz anlamadım.
Aynı laptop u bende kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Yetkili servise verebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı