Lenovo Ideapad Pro 5 16ACH6 alınır mı?

Teşekkürler geri dönüş için, ben iş için laptop alacağım, maalesef performanslı cihazlar da oyun PC'leri oluyor.
Açıkçası 11800h tercih etmek isterdim ama çok seçenek yok.
Max 14/15

Legion 5 güzel, ama bir türlü 11800h getirmediler. Bana 2K ekran gerekmiyor.

Ryzen de 5800u serilerini gördüm ama onda da 13 inch laptoplara koymuşlar.

Bana 15.6 inch, dayanıklı bir PC lazım.

Hocam 5800H 11800h dan %20-25 daha kuvvetli ve ekran 2K değil zaten Full HD 2K olan l5p.

Teşekkürler geri dönüş için, ben iş için laptop alacağım, maalesef performanslı cihazlar da oyun PC'leri oluyor.
Açıkçası 11800h tercih etmek isterdim ama çok seçenek yok.
Max 14/15

Legion 5 güzel, ama bir türlü 11800h getirmediler. Bana 2K ekran gerekmiyor.

Ryzen de 5800u serilerini gördüm ama onda da 13 inch laptoplara koymuşlar.

Bana 15.6 inch, dayanıklı bir PC lazım.

Intel alacaksan en iyi model:

Taşınabilirlik ön planda ise alınabilir. 1600p ekranı var 60 ve 120 Hz varyantları var. Alüminyum kasa sanıyorum. En can alıcı noktası bataryası, günlük kullanımda 12 saat denilmiş. (75Wh)

Resmi site.

İnceleme.

Teknik özellikler.

Alternatif.

Taşınabilirlik ön planda ise alınabilir. 1600p ekranı var 60 ve 120 Hz varyantları var. Alüminyum kasa sanıyorum. En can alıcı noktası bataryası, günlük kullanımda 12 saat denilmiş. (75Wh)

Resmi site.

İnceleme.

Teknik özellikler.

Alternatif.
Bu Lenovo bana uymuyormuş , ekran 2k .

Menüler ve yazılar çok küçülüyor.

Ekranı ayarlardan full HD çektiğinizde bozulma oluyor mu laptop ekranında deneyen oldu mu ?

Bozulma oluyor ama profesyonel değilseniz fark etmezsiniz.
Hic 2k 15.6 inch laptop kullanmadım , ama tüm program menülerinin çok kuculenilecegini düşünüyorum , oyunlar icin çok iyi olabilir tabi

Bu arada cihazın dizayni iyi olmuş YouTube da var videolar , ama bu işlemciyle bu incelikte ısınmaz mi bilemedim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı