Lenovo IdeaPad Z570 performans artırma

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Lenovo IdeaPad Z570 markalı bir dizüstü bilgisayarım var. Özellikleri: Intel Core i5-2410M CPU @ 2.30Ghz, 4 GB DDR3 1333 MHz RAM, ekran kartı ise paylaşımlı Intel HD Graphics Family ve nVidia GeForce GT520M. Bu bilgisayar bana ne kadar dayanır? (Aslında daha yeni Kasım 2011'de almıştım) Far Cry 3, Asassin Creed 3 gibi oyunları medium ayarlarda oynayabiliyorum ama bana yetersiz geliyor. Oyunları Very High’da oynamak istiyorum. Eğer FPS’mi artıracak bir program varsa lütfen söyle ve sence bu bilgisayarın özellikleri nasıl?

FPS artırmak için en iyi program güncel sürücü. Bunun dışında Overclock yapabilirsin ama bu sistemde pek tavsiye etmem. Isınma sorunlarına yol açar. 520M ile yapabileceklerin sınırlı. Bu bir oyun bilgisayarı değil sonuçta. Very High istiyorsan en az GTX 660M ekran kartlı modellere yönelmelisin.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı