Lenovo IP3 82S900EQTx vs TUF Gaming FX506HE

Bütçe
21000

YAHYA GG

Hectopat

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de güzel seri olarak. Geçmişte de 2 farklı IdeaPad Gaming serisi bilgisayar kullanmıştım ve sorunsuzdu.
Gösterdiğiniz bilgisayarlarda işlemci farkı 1 nesil olduğu için az görünebilir ama Intel 12. nesil ile birlikte performans ve verimlilik çekirdeği ayrımını X86 işlemcilere getirdi hem performans olarak hem de verimlilik olarak ciddi gelişim gösterdiler. Lenovo almanızı öneririm aldıktan sonra ekstradan 8 GB RAM de eklerseniz eksiği kalmaz.

Ekran kartı 95 watt bu Acer modelinin.

Evet guzel öneri teşekkürler ASUS yerine bunu koyalım o zaman.

İkisi de güzel seri olarak. Geçmişte de 2 farklı IdeaPad Gaming serisi bilgisayar kullanmıştım ve sorunsuzdu.
Gösterdiğiniz bilgisayarlarda işlemci farkı 1 nesil olduğu için az görünebilir ama Intel 12. nesil ile birlikte performans ve verimlilik çekirdeği ayrımını X86 işlemcilere getirdi hem performans olarak hem de verimlilik olarak ciddi gelişim gösterdiler. Lenovo almanızı öneririm aldıktan sonra ekstradan 8 GB RAM de eklerseniz eksiği kalmaz.

Ben de aynı şekilde dusunuyordum hocam @xMegatron arkadaşımızın attığı PC de eksiksiz duruyor RAM harici sizce Lenovo mu yoksa ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti Linux 15.6 bu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut bilgisayarım Acer Nitro serisinden 1.5 senedir falan kullanıyorum oldukça memnunum. Linkteki yeni kasa Nitro'larda var mı emin değilim ama şu an kullandığım kasada ekstra 1 SATA ve 1 M.2 SSD yuvası sunması benim hoşuma giden şeylerden biriydi. İki bilgisayar da güzel işlemcileri ve RAM'leri aynı artık ekran kartı farklarına ve tasarım farklarına bakmanız lazım bunlar da sizin beklentilerinize kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı