Çözüldü Lenovo L340 laptopta HDD nasıl bağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Amon Hutep

Hectopat
Laptopumda hard disk yeri var ama soketi yok, nasıl HDD'yi bilgisayara bağlayabilirim?

Bilgisayar fotoğraflarını bırakıyorum.
Marka Lenovo L340 Gaming i5.

Dosya Ekleri

• E7534508-0D18-472B-8DF6-1B8E7A3B8C30.jpeg
    E7534508-0D18-472B-8DF6-1B8E7A3B8C30.jpeg
    197,8 KB · Görüntüleme: 106
  • F5899B35-6932-409E-8745-B890036CAC5B.jpeg
    F5899B35-6932-409E-8745-B890036CAC5B.jpeg
    218,3 KB · Görüntüleme: 73
Çözüm
Laptopumda hard disk yeri var ama soketi yok, nasıl HDD'yi bilgisayara bağlayabilirim?

Anladım sıkıntıyı. SSD altında bir giriş var oraya internetten bir kablo alıp takman gerekiyor. Videoda gaming modeli aynı kasa izlersen demek istediğimi anlarsın.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım sıkıntıyı. SSD altında bir giriş var oraya internetten bir kablo alıp takman gerekiyor. Videoda gaming modeli aynı kasa izlersen demek istediğimi anlarsın.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Video:
Adamsın sen teşekkür ederim

Kanka kabloyu nereden aldın 350 TL'ye SSD aldım fakat kablo yok takamıyorum kablo 10 dolar civarı satan bir yer bulamadım Türk.

Kanka kabloyu nereden aldın 350 TL'ye SSD aldım fakat kablo yok takamıyorum kablo 10 dolar civarı satan bir yer bulamadım Türk.
İnternette olması lazım bir araştırayım bulursam linki atarım.

Kablo bu: Orjinal Lenovo L340 Gaming Notebook Hdd Hard Drive Connector Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı