Lenovo Legion 5 17ACH6H alınır mı?

Test videoları var üzerindeki ramler pek iyi değil değiştirilmesi tavsiye ediliyor.

bu ürün hakkında yorumunuz nedir?
Benim niyetim 1-2 hafta sonra almak muhtemelen o zaman bu lenovo fırsatını kaçıracağım.Şimdi alıp evde bekletip bir sorun çıkarsa iade hakkımın yanacak olması beni korkutuyor.
O fiyata Tulpar T7 V20.4 var. Neden Monster tavsiye ediyorum? Acer'da 95W 3060 ve i7 10750H varken 20.4'te 11800H ve 130W Max-P 3060 var ve MUX switch var. Bu fiyatta Gamegaraj Slayer'da olabilirdi ama ekran kartı Max-P değil ve MUX yok. Herkese Monster öneriyormuş gibi görünüyorum bugünlerde ama bu fiyata başka sistem yok. 1-2 hafta sonra alacaksınız diye İtopya'dan tavsiye vermedim. V25.1 alacağın zaman bütçen dahilinde olursa kaçırma.

Bütçem 25bin lira zaten tüm bu ürünler tercihlerim arasına girebiliyor. Legion 5 3070 olması sebebiyle çok cezbedici şuan anlatamam.Monstere pek sıcak bakmıyorum aslında ama 25.1 fiyatı şuanda 20.500 tl ye düşmüş bile. Son baktığımda 25.000 üstüydü sanırım. Bu fiyatlara düşünebilirim :) Lenovo ile arasında çok performans farkı olur mu ?
Açıkcası çok sorun yaşayan var bu bilgisayar ile. Yani bende de böyle bir sorun olursa pek uğraşacak durumum yok.

Bütçem 25bin lira zaten tüm bu ürünler tercihlerim arasına girebiliyor. Legion 5 3070 olması sebebiyle çok cezbedici şuan anlatamam.Monstere pek sıcak bakmıyorum aslında ama 25.1 fiyatı şuanda 20.500 tl ye düşmüş bile. Son baktığımda 25.000 üstüydü sanırım. Bu fiyatlara düşünebilirim :) Lenovo ile arasında çok performans farkı olur mu ?
Açıkcası çok sorun yaşayan var bu bilgisayar ile. Yani bende de böyle bir sorun olursa pek uğraşacak durumum yok.
O sipariş kapalı hocam V25.1 satışta değil. Legion ile mi sorun yaşayan var?

Monster ile demek istemiştim.
Evet satış kapalıymış şimdi farkettim kusura bakmayın.
Bu konu yüzünden başım ağrıdı bugün o yüzden uzun açıklama yapmayacağım sorunlu Clevo kasa değil Tongfang öneriyorum. Ayrıyeten V25.1 MSI GP76 kasaya sahip zaten. Legion'daki 3070 130W. Tam olarak kıyaslama olmasa da yaklaşık fark şöyle olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1080p ve 1440p karşılaştırmaları.
Konu açıp etiketleyin isterseniz çok işgal ettik konuyu.

Geri
Yukarı