Lenovo Legion 5 2021 vs Monster Tulpar T7 25.1 vs HP Omen 15men 15

Olabilir hocam, Lenovo bayağı hızlandı:D

Maalesef test olmadan konuşamam bende.
Hocam bu 5600h pro versiyonu 1600p'de Gta'da 90 fps civarı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve şöyle bir video buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Hocam bu 5600h Pro versiyonu 1600P'de GTA da 90 FPS civarı
Ve şöyle bir video buldum.

2. video dakika 5.51 de 14 GB VRAM mı var yoksa ben mi hatalıyım?

Merhaba. Belirttiğiniz hem msi gp76 hem v25.1 e sahibim. Son 20 yıldır her yıl işim gereği yeni bir bilgisayar almaktayım ve ilk kez bu yıl Monster v25.1 i de buradaki yorumlara istinaden gp76 ile aynı olduğunu düşündüğüm için aldım. Ancak maalesef servis kısmında sizin aktardığınız gibi çok olumlu tecrübelerim olmadı. Servis avantajı: ne zaman ararsam anında bir müşteri temsilcisine ulaştım. Ancak ölü piksel için gönderdiğim cihaz ekran plastiği deforme geldi ve tekrar gönderin bakalım denildi. operayonel olarak belirttiğiniz fabrikasyon standartlarına maalesef henüz sahip olmadıklarını gözlemledim. Sonuç olarak sürekli servise gönderim için vakit ve enerjiniz mevcut ise gp76 ile gerçekten kasa aynı ve performans ve soğutması gerçekten çok iyi. Ancak msi dan son 20 yılda 8 farklı model bilgisayar kullandım 1 kere servise göndermiştim 30 gün sonra yenisini verdiler. Msi ın son kalite kontrol ve yazılım desteği çok iyi özellikle global de iletişime geçerseniz hızlı çözüm sunuyorlar. V25.1 alınarak denenebilir sıkıntı varsa servis ile uğraşmak zor gelirse iade edilebilir.
Bu arada v25.1 fan sesi gp76 dan tam çalıştığından yaklaşık 8db daha az ( telefondaki desibel ölçer uygulaması ile ölçtüm şimdi msi 1 yıldır kullanıldığından fanları toz kir..vb dolmuş olabilir)ama yine her 2 ürün de yoğun işlemci ve ekran kartı kullanımında çok sessiz değil.
Hocam msi gp76 ve v25.1 arasında kasa kalitesi olarak bir fark var mı? Şu an üründen memnun musunuz?

Geri
Yukarı