Lenovo Legion 5 5600X RTX 3060 11.999 TL'ye alınır mı?

Ben de çarşamba öğlen aldım, “anadolu tm aktarma merkezi - kargoya verildi“ olarak duruyor. Bu perşembe teslim edilmesi gerekiyordu olmadı. HepsiJet'i aradım kargo Anadolu tm aktarma merkezinde henüz yola çıkmamış dediler, Hepsiburada'yı aradım, sordum “Olur mu öyle şey kargonuz dağıtımda perşembe saat 22:00'ye kadar gelir büyük ihtimal” dediler. Yani birbirinden haberi yok kimsenin, benim umudum cuma günü gelmesi ama tahminim haftaya kalacak gibi. Çünkü stok sıkıntısı var bence. Bir de efaturaya yazdıkları seri numarasını Lenovo'nun sitesinden sorgulatınca cihaz bulunamıyor.
nerdeki seri numarasi hocam tam anlamadım
nerdeki seri numarasi hocam tam anlamadım
ve bir kaç gün önce eline ulaşanlar olmuştu stok sıkıntısı yoktur büyük ihtimalle ve dediğin gibi daha satış yapıyor sıkıntı olsa kaldırırlardı ürünü siteden

Böyle bir durum olamaz bence, ellerinde stok yoksa bu kadar fazla satış yapacaklarını sanmıyorum. 82 stok gösteriyor şu anda Hepsiburada üzerinde. Hepsiburada böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum.

Vallahi 2 sene önce 2019 Kasım'da gitar amfisi almıştım, o zamanın parasıyla 2000 TL piyasası olan ürünü 1000 TL'ye satmışlardı direk kapmıştım. Amfi elime 2020'nin mart ayında geçti :D yaparlar mı yapmazlar mı sen hesap et :D

Nerdeki seri numarasi hocam tam anlamadım.

E-posta ile gelen e-arşiv faturada cihazın seri numarası yazıyor.

Vallahi 2 sene önce 2019 Kasım'da gitar amfisi almıştım, o zamanın parasıyla 2000 TL piyasası olan ürünü 1000 TL'ye satmışlardı direk kapmıştım. Amfi elime 2020'nin mart ayında geçti :D yaparlar mı yapmazlar mı sen hesap et :D

Olur mu olur her şeyi beklerim Hepsiburada'dan ama inşallah yapmazlar diyelim. 🙂

Son düzenleme:
5800H + RTX 3060 olan versiyonu MediaMarkt'a gelmiş. Buradan bakabilirsiniz. 500TL fazlasına L5Pi var o da ayrı bir konu.

Fiyat çok fazla hocam sırf 5800H diye 5K fazla verilmez bence 5600H la arasında çok bir fark olacağıni sanmıyorum hem.
bilgisayarı eline ulaşan yok mu daaha
bilgisayarı eline ulaşan yok mu dahaa
naptınız hocam aldiniz mi

Son düzenleme:
Fiyat çok fazla hocam sırf 5800H diye 5K fazla verilmez bence 5600H la arasında çok bir fark olacağıni sanmıyorum hem.
bilgisayarı eline ulaşan yok mu daaha
bilgisayarı eline ulaşan yok mu dahaa

naptınız hocam aldiniz mi
Bilgisayardan yazıyorum şuan elime ulaştı. Driverları falan kuruyorum ilk izlenimlerim gayet iyi. Bi sıkıntı space tuşuna tam alışamadım basış hissi biraz değişik gibi çünkü ben ortadan değil kenardan basıyorum. Ama kendi klavyemi kullanacağım için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Bilgisayardan yazıyorum şuan elime ulaştı. Driverları falan kuruyorum ilk izlenimlerim gayet iyi. Bi sıkıntı space tuşuna tam alışamadım basış hissi biraz değişik gibi çünkü ben ortadan değil kenardan basıyorum. Ama kendi klavyemi kullanacağım için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Fotoğraf atarsanız güzel olur. :)

Geri
Yukarı