Lenovo Legion 5 82JU015WTX Modeli Alınır mı?

Eksisi işlemcisinin eski olması ve düz versiyonu olması denebilir, STRIX var fakat oda isteklerinize uymuyor. Diğer modeller ise Legion kalitesiyle kapişamayacağı için Legion.

Bu piyasada Legion'lar ne kadar kaliteli? Mesela bir STRIX ile kapışabilecek düzeyde mi?

Düz versiyonları evet, Pro versiyonlari STRIX'lerden daha iyi kalite olarak, alüminyum kasalı oluyorlar ve panelleri epey kaliteli oluyor.

Merhaba, xbox series s kullanıcısıyım fakat onu yeğenlerime bırakıp taşınabilir bir cihaz almak istiyorum. 4000 serisi gpuları beklemek istiyorum fakat onlar gelene kadar bu cihaz 35 bin, 4060 cihazlar 40 bin olur gibime geliyor. Max bütçem bu cihazı almaya yetiyor. 1080p monitörüm var yani 2k'nın yetmediği durumlarda monitör kullanabilirim. Hem günlük kullanımda 2k hem 1080p imkanım oluyor. Sizce almalı mıyım? 4060 ların gelmesi 3-4 ay sürer gibi geliyor. Fiyatlar da malumunuz ülkede fiyatı düşen cihaz görmedim.

Ülkemizde dolar ne olur bilinmez ama bu gün alan yarın kazanıyor. Bir an önce almak gerekiyor diye düşünmeden edemiyorum. Ha bende 30 civarı birşey bakıyorum, biraz daha izleyeyim diyorum ama bir yandanda korkuyorum sürekli herşeye ülkemizde zam geliyor diye.

Bende vatandaki aceri düşünüyordum almaya giderken sonra victus 1037 diye arkadaşım alımı çelmeye çalıştı. Şimdi de bu model dikkatimi çekti. Asus Rog Strix var bu fiyatlara ama onda numpad yok. Alacağım modelde numpad istiyorum. Kararsızlık zor şey 😊 Harekete geçmek lazım bir an önce.

Ülkemizde dolar ne olur bilinmez ama bu gün alan yarın kazanıyor. Bir an önce almak gerekiyor diye düşünmeden edemiyorum. Ha bende 30 civarı birşey bakıyorum, biraz daha izleyeyim diyorum ama bir yandanda korkuyorum sürekli herşeye ülkemizde zam geliyor diye.

Bende vatandaki aceri düşünüyordum almaya giderken sonra victus 1037 diye arkadaşım alımı çelmeye çalıştı. Şimdi de bu model dikkatimi çekti. Asus Rog Strix var bu fiyatlara ama onda numpad yok. Alacağım modelde numpad istiyorum. Kararsızlık zor şey 😊 Harekete geçmek lazım bir an önce.

Bu modele de bak kafan daha çok karışsın :) hem işlemci daha üstün hem ram ddr5 4800 mhz . Hem daha ucuz ama ne çare ki legion kadar kaliteli değil ve legion kadar soğutması başarılı değil.
Ben bir haftadır ne çekiyorum sanıyorsun .
Kızıma geçen sene dell g5 5515 aldım soğutmasından çok memnun değilim o yüzden linkteki modele karşı tam karar veremiyorum .
Victusu eledim . Benim de aklımı çelmişti ama o paraları vereceksem bunun karşılığı victus değil. Bir kere alayım temiz olsun istiyorum zira doları baskılamışlar birkaç aya bile kalmadan fena zıplayacak haberın olsun . Şimdi 30 bin tllik makine olacak 45-50 k .
Numpad ve webcam olsaydı asus rog alıp çıkmıştım ama bu iki bileşen cidden gerekli . Pandemi zamanında uzaktan eğitimde webcam şarttı mesela.
Bir modele karar verirsen konuya yaz ama ben ağırlıklı olarak hala legiondan yanayım .

Abi @devran2323 delirmemek mümkün mü?
Victus ve Acer in modeller donanım olarak güzel ama bi premium hissi yok. Orta düzey. Şu an incelemelerim arasında Legion 5 var. Ana odakta. Arkadaş engellemeseydi şimdi Acer almıştım. Sonra o bu derken kafa allak bullak oldu 😅

Birde o model değilde sende şuna bak. Daha cazip gibi. Bunuda inceleyeceğim gibi bakalım bu işin sonu nereye varacak 😊

Dell G5 15

Abi @devran2323 delirmemek mümkün mü?
Victus ve Acer in modeller donanım olarak güzel ama bi premium hissi yok. Orta düzey. Şu an incelemelerim arasında Legion 5 var. Ana odakta. Arkadaş engellemeseydi şimdi Acer almıştım. Sonra o bu derken kafa allak bullak oldu 😅

Birde o model değilde sende şuna bak. Daha cazip gibi. Bunuda inceleyeceğim gibi bakalım bu işin sonu nereye varacak 😊

Dell G5 15
Verdiğin model güzel ama ssd seçeneğim en az 1 tb . Bu parametre yüzünden konfügürasyonlar ve fiyat değişiyor .
Victus , monster , acer gibi markaların maalesef premium hissi yok . O konuda sana %100 katılıyorum. Casperi kaale bile almıyorum zaten. 18 senelik emektar bir asusum var hala taş gibi . Kalite bu işte. Üstelik bir kere hanım aldı var gücüyle çarptı yere bana mısın demedi bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı