Lenovo Legion 5 Görüntü bağdaştırıcılarında AMD gözükmüyor

Ölü piksel durumu değil sanırım. Renkleri işlerken sorun yaşıyor galiba. Bu renk videoları var 1 saat falan 1080P'de açınca düzelir mi? Garanti süreciyle gerçekten uğraşmak istemiyorum.

Zannetmiyorum hocam donanımsal bir durum galiba. DDU ile NVIDIA ve Radeon sürücülerini silip yüklemeyi deneyin. Son çare garantiye gider.

Zannetmiyorum hocam donanımsal bir durum galiba. DDU ile NVIDIA ve Radeon sürücülerini silip yüklemeyi deneyin. Son çare garantiye gider.
Ekran kartı kaynaklı bir sorun olsa ss alınca da gözükmez miydi? Monitörde olunca sadece ben görebilirim ama, ekran kartında sorun olunca monitöre işlemesinde sorun olduğu için ss'te de gözükmez mi?

Ekran kartı kaynaklı bir sorun olsa SS alınca da gözükmez miydi? Monitörde olunca sadece ben görebilirim ama, ekran kartında sorun olunca monitöre işlemesinde sorun olduğu için SS'te de gözükmez mi?

Hocam tam bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez yazılımsal bir sorun sa çözülmüş olur hem. Olmadı servise gidecek.

Hocam tam bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez yazılımsal bir sorun sa çözülmüş olur hem. Olmadı servise gidecek.
Sürücüleri DDU ile kaldırdım. Yüklemeden önce bir kez daha kontrol edeyim dedim. Discord'da birkaç yerde noktalar vardı onları kontrol ettim fakat hala gitmemiş.

Yükledikten sonra tekrar yazarsınız buraya hocam.
Yükledim her şeyi sorun devam ediyor hocam monitör kaynaklı sanırım. Aşağıda nasıl olduğuna dair fotoğrafları yükledim.
Ayrıca bilgisayarımdan bu fotoğraflara bakında o noktalar artıyor. Mesela yakınlaştırıp uzaklaştırıyorum karınlacanmalar oluyor.

Dosya Ekleri

• 2639DFC7-540B-4165-8602-A2392894E904.jpeg
    2639DFC7-540B-4165-8602-A2392894E904.jpeg
    220,9 KB · Görüntüleme: 47
  • 0C43D1E8-7A04-4A84-9A40-4E3A4E3C54B7.jpeg
    0C43D1E8-7A04-4A84-9A40-4E3A4E3C54B7.jpeg
    217,8 KB · Görüntüleme: 54
Yükledim her şeyi sorun devam ediyor hocam monitör kaynaklı sanırım. Aşağıda nasıl olduğuna dair fotoğrafları yükledim.
Ayrıca bilgisayarımdan bu fotoğraflara bakında o noktalar artıyor. Mesela yakınlaştırıp uzaklaştırıyorum karınlacanmalar oluyor.

Maalesef donanımsal sorun, umarım servisi iyidir.

Geri
Yukarı