Lenovo Legion 5 AMD vs Intel

normalde 11600h daha iyi fakat ikiside güçlü. Fiyat farkıda var tercih sizin ve sıcaklık değerlerine bakın derim her ne kadar performans farkı yüksekte olsa ben her zaman laptop gibi cihazlarda öncelik olarak sıcaklık değerlerine bakarım

12. nesil bu fiyat bandın da ne önerirsiniz hocam?

4050 ile 3070 arasında çok fark varsa 3070'li modeli tercih etmek daha mantıklı olur çünkü 12700H ile 13700H arasında pek fark yok.

İkiside eski nesil işlemcilere sahip. Amd olan daha uygun fiyatlı duruyor ama ramleri kalitesiz %10 civarı performans kaybı var wifi kartıda kalitesiz oyunlarda ping sorunu yaratıyor sonuç olarak ikiside alınmaz.

İkiside eski nesil işlemcilere sahip. Amd olan daha uygun fiyatlı duruyor ama ramleri kalitesiz %10 civarı performans kaybı var wifi kartıda kalitesiz oyunlarda ping sorunu yaratıyor sonuç olarak ikiside alınmaz.
Siz hangi modeli önerirsiniz hocam? Legion pro serisi nasıldır?

4050 ile 3070 arasında çok fark varsa 3070'li modeli tercih etmek daha mantıklı olur çünkü 12700H ile 13700H arasında pek fark yok.
3070 140w model legion 4050'den baya üstün hocam performans yönünden o sebeple 3070 li model bakıyorum

Evet 150 Watt 3070 olarak belirtilmiş. Daha iyisi var mı bilmiyorum, bence alınabilir bir model Acer.
Lenovo'nun tr teknik servis desteği ve 3 yıl garantisi olması aklımı kurcaladı o sebeple legion düşündüm hocam ama şimdi pro modellere baktım ama onların da fiyatı çok tuzlu. Amazon.com.tr

şunu mu alsam diyorum taksitle

Yeni konular

Geri
Yukarı