Lenovo Legion 5 pikselleşmeler

SoruBükücü

Hectopat
Merhaba, Lenovo Legion 5 kullanıyorum fakat parlak renklerde ekran pixel pixel gözüküyor. Discord simgesi olsun veya herhangi renkli bir şeyde pixelleniyor, çatlıyor. Altta telefonla çektiğim bir örnek var. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

1623868312419.png

Merhaba, Lenovo Legion 5 kullanıyorum fakat parlak renklerde ekran pixel pixel gözüküyor. Discord simgesi olsun veya herhangi renkli bir şeyde pixelleniyor, çatlıyor. Altta telefonla çektiğim bir örnek var. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Eki Görüntüle 1071021

Garantiye yollayınız.

Benzer sorunu yaşadıktan 1-2 hafta sonra ekranın tamamına yayıldı iade etmek zorunda kaldım. Ürün yeniyse devam etmenizi pek önermem.

Parlak değil ilk önce lacivert mor karşımı olan renklerden başladı. Tüm monitör screen burn oldu.
hocam ben ekran ayarlarından renksiz hale getirdim orda bir çatlama veya ona benzer bir şey yok her şey keskin renklendirmeyi normal ayara alınca mavi turuncu gibi parlak renklerde pixeller çok net görülüyor diğer renklerde bir şey yok

Hocam ben ekran ayarlarından renksiz hale getirdim orada bir çatlama veya ona benzer bir şey yok her şey keskin renklendirmeyi normal ayara alınca mavi turuncu gibi parlak renklerde pixeller çok net görülüyor diğer renklerde bir şey yok.

Anladım sorun biraz farklı ama şekil olarak o deseni çok benzettim kendiminkine zebra deseni gibi yine de garantiye yollamanızda fayda var.

Geri
Yukarı