Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H vs Lenovo Legion 5

Hocam bende almayı düşünüyorum alet nasıl ram sıkıntılı diyorlardı ısınması ve fan gürültüsü nasıl eksi olarak gördüğünüz şeyler varsa söylerseniz sevinirim
Fanları sessiz, evet RAM'ler genel olarak Legion'larda değiştirilmesi gerekiyor. Bendeki Wi-Fi kartı Mediatek fakat performansını beğendim. AX200 kullandım bundan önce onu aratmadı.

Fanları sessiz, evet RAM'ler genel olarak Legion'larda değiştirilmesi gerekiyor. Bendeki Wi-Fi kartı Mediatek fakat performansını beğendim. AX200 kullandım bundan önce onu aratmadı.
Ramlar uzun vadede değişmesi gerekir 10fps fark veriyor Intel wifi mediateke oranla çok iyi testlerde baktım ama hangimiz wifi 6 modem kullanıyoruz o hızları alıyoruz o da ayrı bir soru çok takılmamak lazim
Ramlar uzun vadede değişmesi gerekir 10fps fark veriyor Intel wifi mediateke oranla çok iyi testlerde baktım ama hangimiz wifi 6 modem kullanıyoruz o hızları alıyoruz o da ayrı bir soru çok takılmamak lazim
Gpu cpu sıcaklığı maksimum minimum kaç hocam test etme şansınız oldumu ortalama nasıl performans veriyor

Gpu cpu sıcaklığı maksimum minimum kaç hocam test etme şansınız oldumu ortalama nasıl performans veriyor
Oyunlarda sorun yaşamadım öyle diyeyim.

Anladım hocam hayırlı olsun iyi günler de kazasız belasız kullanın biraz bekleyip daha da düşmezse veya yeni modeller çok pahalıya çıkarsa sipariş vermeyi düşünüyorum
Hocam bunun daha da düşeceğini sanmıyorum, 28700 çok iyi fiyat diyebilirim. Stokta bitmeden almanızı öneririm çünkü 2 tane kalmış indirimli fiyattan.

Hocam bunun daha da düşeceğini sanmıyorum, 28700 çok iyi fiyat diyebilirim. Stokta bitmeden almanızı öneririm çünkü / tane kalmış indirimli fiyattan.
Aynen fiyat çok iyi ama 28kya düşmesini bekliyorum kredi kartımin sadece 28k limiti oluyor ondan sipariş veremiyorum satıcıya yazdım ama beklemekten başka çarem yok

Geri
Yukarı