Lenovo Legion 9 vs MSI GE78 HX

hacistar

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Selam. Yeni bir gamebook alacağım. Fakat iki seçenek arasında kaldım. Mini LED ekranlı Lenovo Legion 9 (TR de yok diye biliyorum). Diğer seçenek de MSI GE78 HX. İkisi arasında kararsız kaldım. Hoparlör konusunda MSI 6 hoparlör ile daha iyi, Lenovo'nun da mini LED ekranı iyi. :) yardımlarınızı bekliyorum. Farklı seçeneklere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirseniz legion 9 çok iyi bir makineye benziyor titan rakibi diyebilirim, hoperlör çok mühim değilse legion 9 alın derim mini led ayrı güzel. Msı titanlarada bakabilirsiniz hem mini led hem hoperlörüde güzel.

@ThrottleStop Titan baya pahalıymış. :) Legion 9 ile ilgili aklıma takılan hoparlör kalitesi ve boşta bile çok enerji harcaması araştırdığım kadarıyla. Bir de ssd ile ilgili throttle mıydı öyle bir şey diyor. Msi da ekranda ışık sızması diyor. O yüzden kararsız kaldım. Kimse de yazmıyor. 😩

@ThrottleStop Titan baya pahalıymış. :) Legion 9 ile ilgili aklıma takılan hoparlör kalitesi ve boşta bile çok enerji harcaması araştırdığım kadarıyla. Bir de ssd ile ilgili throttle mıydı öyle bir şey diyor. Msi da ekranda ışık sızması diyor. O yüzden kararsız kaldım. Kimse de yazmıyor. 😩
Malum hocam cihaz çok yeni hakkında bilinen çok şey yok ama şöyle diyeyim legion 9 daha iyi olacaktır gibime geliyor. Raiderler kesinlikle üzmez hocam radierde bakabilirseniz çıkarsanız titan daha iyi olur tabi.

Son düzenleme:
Müzik, film vs. Kulaklıkla halledilebilir aslında. Harman kardon bu arada legion’un hoparlörü. :) 4 Watt stereo. Youtube da HDR video seyrettiğimden beri aklım burada. 😅

Müzik, film vs. Kulaklıkla halledilebilir aslında. Harman kardon bu arada legion’un hoparlörü. :) 4 Watt stereo. Youtube da HDR video seyrettiğimden beri aklım burada. 😅
Legion 9 ile ilgili tek sıkıntılı olduğunu düşündüğünüz şey hoperlör ise bence kesinlikle alınabilir nedeni ise harici hoperlör alıp bunun önüne geçebilirsiniz hatta iyi bir çift hoperlör ile raiderdan daha iyi ses kalitesi elde edebilirsiniz.

@ThrottleStop Evet en büyük soru işareti. Biri çok iyi demiş biri de iyi değil gibi şeyler söylemiş. :) Yine de harman adi ürün yapmaz diye tahmin ediyorum. Boşta çok güç harcıyor diyor ama yazılımsal bir şey mi bilmiyorum. Ssd ısınması gibi bir şey yazmış. Notebook check sitesinden araştırıyorum. Yabancı forumlarda kullananları da okumak iyi olur sanırım.

Selam. Yeni bir gamebook alacağım. Fakat iki seçenek arasında kaldım. Mini LED ekranlı Lenovo Legion 9 (TR de yok diye biliyorum). Diğer seçenek de MSI GE78 HX. İkisi arasında kararsız kaldım. Hoparlör konusunda MSI 6 hoparlör ile daha iyi, Lenovo'nun da mini LED ekranı iyi. :) yardımlarınızı bekliyorum. Farklı seçeneklere de açığım.
Hocam hangisini aldiniz? Bende msi var iade edip ya 14. Nesil modele gececim ya da legion alacagim

Selamlar. Ben bilgisayar alamadım. Ama Msi'ı tavsiye edebilirim. Aceleniz yoksa Rtx 50 mobil ekran kartlarının çıkışını da bekleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı