MSI Raider GE78 HX 14VHG-659TR vs Lenovo Legion Pro 7 82WQ008NTX

Şuna da bakabilirsin. İkisinin de fiyatı gereksiz fazla geldi bana.

Legion kesinlikle.

Raider GE78HX 13VH kullanıcısı olarak söylüyorum.
Nedeni nedir peki? 14. Nesil işlemciler ozellike AI konusunda da daha fazla gelecek vaadetmiyor mu? Ekstra olarak raider sogutma konusunda daha iyi degil midir? Ve lenovonun satis sonrasi destegi nasil fikriniz var mi?

Ben de şuan raider ge78hx 13vh kullaniyorum fakat iade edip bu iki laptoptan birine geçecegim.

Nedeni nedir peki? 14. Nesil işlemciler ozellike AI konusunda da daha fazla gelecek vaadetmiyor mu? Ekstra olarak raider sogutma konusunda daha iyi degil midir? Ve lenovonun satis sonrasi destegi nasil fikriniz var mi?

Ben de şuan raider ge78hx 13vh kullaniyorum fakat iade edip bu iki laptoptan birine geçecegim.
Legion'a sahip bir arkadaşımınki harika soğuyordu. @Gregorz Brzecz. sizde mi vardı?

RTX 4090 artısı da var hem.

Legion'a sahip bir arkadaşımınki harika soğuyordu. @Gregorz Brzecz. sizde mi vardı?

RTX 4090 artısı da var hem.
Hocam raider da gayet iyi sogutuyor aslinda ben memnumdun sicakliklardan. Legion 16" olmasa sorgulamam alirim ama senelerdir 15.6" kullanmaktan biktigim için 17"+ laptop almak farz oldu, raider aldim elimde kaldi. Keşke legion 17"-18" modeli olsa.

@Nobilium neden beğenmedin acaba? Ve o cihazı neden iade edip bunlardan birine geçmek istiyorsun?
Attiginiz laptopla raider arasinda kalip raider karar vermiştim çoktan. Bu butçeye çıkmışken vector almak mantikli gelmedi az dah akoyar raider alırım. Vector hak etmiyor bu paralari.

İade etmemin nedeni elimdeki laptobun dün 2. Kez şarj aleti bozuldu ve gerçekten sinir etti beni. Aldigimdan iki hafta sonra şarj aleti bozulunca servise verdim 4 ay bekledik yenisi gelsin diye, yenisi geldi 2 ayda o da bozuldu. İlk başta servis bana iade raporu olusturalim demisti kabul etmedim keşke etseydim. Pazartesi gidip verecegim iade raporu oluştursunlar. İllalah ettim.

Msi turkiyede şarj aletlerini çok dandik bir firmaya yaptiriyor, yurtdisinda yaşayan arkadaşim çakma oldugunu iddia etmişti hatta, en kotunun de kotusuymuş.resmen 100binlik laptoplarin yaninda bomba gonderiyorlar

@Nobilium Raider ile Vector arasında tasarım hariç fark yok, soğutma yapısı ve anakartları vb. aynı. Sırf altında ışığı var diye gidip Raider almamışsındır umarım. Vector F/P açısından gayet iyi.

@Nobilium Raider ile Vector arasında tasarım hariç fark yok, soğutma yapısı ve anakartları vb. aynı. Sırf altında ışığı var diye gidip Raider almamışsındır umarım. Vector F/P açısından gayet iyi.
Ne almasindan bahsediyorsunuz ben konuda legion ve raiderdan hangisi alinir diyorum. Zaten gecen sene 90bine aldim ben raideri. Aldığıma da pişmanim. 18" legion olsa onu alırım. Sırf ışığı var diye de raider almam tabiki, aksine o ışık beni rahatsiz ediyor.

Geri
Yukarı