Lenovo Legion M600S alınır mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
16cm elim var. Claw tutuş yapıyorum, FPS oyunları oynuyorum. Sensör ve özellikle Switch kalitesi çok önemli, mouse "akmalı". Ergo sevmiyorum. Bu mouse alınır mı sizce?

Alınabilir, kablolu olarak Viper 8KHz önerebilirim fakat ergonomik.

Viper 8KHz 8000Hz desteklediği için problem yaratabilir ayrıca söylemeyi unutmuşum, 1000Hz e düşürmeniz gerekebilir.

O mouse hakkında yorumlar okumuştum. 8KHz oyunlarda drop sorunu yapıyor diye hatırlıyorum. 1KHz sabitlesek de aynı mı?

O mouse hakkında yorumlar okumuştum. 8KHz oyunlarda drop sorunu yapıyor diye hatırlıyorum. 1KHz sabitlesek de aynı mı?
Hayır, 1K'da gayet stabil oynarsınız. 8KHz çoğu oyunda tam olarak desteklenmediği için bu sorun yaşanıyor. İyi bir sisteminiz varsa 1K'nın üstüne de deneyebilirsiniz.

Hayır, 1K'da gayet stabil oynarsınız. 8KHz çoğu oyunda tam olarak desteklenmediği için bu sorun yaşanıyor. İyi bir sisteminiz varsa 1K'nın üstüne de deneyebilirsiniz.

Hocam bu mouse kablolu yalnız. Bir hocam da Lenovo sorunlu yazmış ama sebebini bilemedim?

Bende yakında aynı ürünü almayı planlıyorum.(Viper 8KHz) yılbaşından sonra güzel bir zam alacak gibi geliyor.
Ağırlığı neydi bu ürünün? Boyut vs.?

Skatezleri hakkında görüşleriniz nelerdir? DeathAdder Elite kullanıyorum, memnun değilim açıkçası.

Hocam bu mouse kablolu yalnız. Bir hocam da Lenovo sorunlu yazmış ama sebebini bilemedim?

Ağırlığı neydi bu ürünün? Boyut vs?

Kablosuz olarak alınabilecek ürün sizin dediğiniz var, bir de kronik sorunu yok diye hatırlıyorum.

Skatezleri hakkında görüşleriniz nelerdir? DeathAdder Elite kullanıyorum, memnun değilim açıkçası.

Elite'ten daha iyi diye biliyorum.

Geri
Yukarı