Lenovo M600s alınır mı?

Bütçe
900
O mouse Pad'i biliyorum da kesin bir şey söylemek zor olur. Şahsen Viper 8KHz'de sorun çıkartmayan mouse Pad'in 3370 sensörde de sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Hocam tamamdır bu akşam alacağım büyük ihtimalle elim böyle oluyor 8KHz'ye.

Dosya Ekleri

• IMG_20230220_123415.jpg
    IMG_20230220_123415.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20230220_123345.jpg
    IMG_20230220_123345.jpg
    116,1 KB · Görüntüleme: 43
Hocam tamamdır bu akşam alacağım büyük ihtimalle elim böyle oluyor 8KHz'ye.
Tam oturuyormuş neredeyse. Dipten tutarsanız parmaklarınız hafif dışarı çıkabilir M600S'te.
Palm kullanıcısı mısınız? Fingertip ve claw tutuşta daha rahat olacağınızı düşünüyorum. Çoğu tutuşta elinize oturacaktır büyük ihtimal.

Tam oturuyormuş neredeyse. Dipten tutarsanız parmaklarınız hafif dışarı çıkabilir M600S'te.
Palm kullanıcısı mısınız? Fingertip ve claw tutuşta daha rahat olacağınızı düşünüyorum. Çoğu tutuşta elinize oturacaktır büyük ihtimal.

Claw kullanıyorum. Ne kadar oturduğunu göstereyim diye böyle fotoğraf attım.

Mouse Pad'i alalı 1 ay falan oldu ama hala tüy topluyor fare kötü gözükmüş fotoğrafta.

Klasik anne terörü yaşadım büyük ihtimalle alamam hocam babamdan izin aldım annem izin vermedi :D

Dosya Ekleri

• IMG_20230220_124735.jpg
    IMG_20230220_124735.jpg
    196,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20230220_124723.jpg
    IMG_20230220_124723.jpg
    204,2 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Claw kullanıyorum. Ne kadar oturduğunu göstereyim diye böyle fotoğraf attım.

Mouse Pad'i alalı 1 ay falan oldu ama hala tüy topluyor fare kötü gözükmüş fotoğrafta.
Maksimum James Eşek kalitesi.

Klasik anne terörü yaşadım büyük ihtimalle alamam hocam babamdan izin aldım annem izin vermedi :D
Tüh. Satıcısı da Hepsiburada'nın kendisi aslında. Ürün ve satış sonrası destek için de bir sıkıntı çıkmayacaktır. İzin vermemesinin nedeni buysa bundan bahsedebilirsiniz.

Maksimum james eşek kalitesi.

Tüh. Satıcısı da Hepsiburada'nın kendisi aslında. Ürün ve satış sonrası destek için de bir sıkıntı çıkmayacaktır. İzin vermemesinin nedeni buysa bundan bahsedebilirsiniz.

Yok be hocam fiyat falan hikaye bende bu fareyi 824 TL'ye almıştım 4 ay falan oldun ondan ama kablosuz işime yarardı ve rahatsız ediyor bu kablolu zam gelmeden alayım dedim ama işte ya ininal gibi kartlar ile taksit yapılsa alırım ama işte yapılmıyor yoksa zaten 1 ayda 150'nin üstünde para harcıyorum bunu anlatamıyorum taksitle alacağım için ayda 150 TL'ye alacaktım.

Şimdi alamazsam ileride hiç alamam bu Fare'yi G PRO X ile aynı seviyede gördüğüm için istiyorum ama işte yapabileceğim bir şey yok.

Bir yere gitti gelince biraz daha uğraşacağım izini alırsam inşallah alırım o zaman tadından yenmez.

Ben zaten ayda 150 TL üstü harcıyorum o parayı buraya versem ne olacak onlar ise her ay 900 TL verecekmişim gibi bakıyorlar.

Şimdi alamazsam ileride hiç alamam bu Fare'yi G PRO X ile aynı seviyede gördüğüm için istiyorum ama işte yapabileceğim bir şey yok.
G PRO X'ten daha iyi hatta. G PRO X zaten fiyatını hiç ama hiç hak etmiyor. Omron 20m switch'ler kullanmışlar. Click latency değeri iyi olsa da ömrü berbat. Bunda Kailh GM8.0 var 80 milyon ömürlü. Sensör olarak da arada 10G ile M600S önde yine. Saymaya gerek var mı bilmiyorum ama G PRO X'in önde olduğu bir taraf bile yok, bunu belirtmek için söyledim.

Bir yere gitti gelince biraz daha uğraşacağım izini alırsam inşallah alırım o zaman tadından yenmez.

Ben zaten ayda 150 TL üstü harcıyorum o parayı buraya versem ne olacak onlar ise her ay 900 TL verecekmişim gibi bakıyorlar.
Umarım izin verirler. Zamanında ben de çok çekmiştim izin muhabbetinden. Olmadı mouse zamlanırsa 1200TL civarına zamlanabileceğini düşünüyorum ben. Biraz daha üstüne de alınabilir, yine pek alternatifi yok. Tabii şu anki fiyatı çok çok uygun.

G PRO X'ten daha iyi hatta. G PRO X zaten fiyatını hiç ama hiç hak etmiyor. Omron 20M Switch'ler kullanmışlar. Click latency değeri iyi olsa da ömrü berbat. Bunda Kailh GM8.0 var 80 milyon ömürlü. Sensör olarak da arada 10G ile M600s önde yine. Saymaya gerek var mı bilmiyorum ama G PRO X'in önde olduğu bir taraf bile yok, bunu belirtmek için söyledim.

Umarım izin verirler. Zamanında ben de çok çekmiştim izin muhabbetinden. Olmadı mouse zamlanırsa 1200TL civarına zamlanabileceğini düşünüyorum ben. Biraz daha üstüne de alınabilir, yine pek alternatifi yok. Tabii şu anki fiyatı çok çok uygun.

Hocam aslında ben biraz şey yaptım bu fareyi 4 ay önce aldığım için klavye alacağım dedim 🙃🙃🙃

Kartı verirler ben alırım diye düşündüm annem geldi fiyata bakmak isteyince yapacak bir şey bulamadım.

Amazon'da 1383 TL olmuş o fiyata çıkarsa hayatta alamam. Öyle bir fiyat olsa giderim PC'yi yükseltirim.

Ama klavye dedim diye izin vermeyeceğini sanmıyorum ama annem para harcanmaması için çok uğraşıyor ama en çok kendisi harcıyor :D

Umarım izin verirler.

Hocam sırf klavye dedim diye almıyorlar :D :D :D :D

1676988158968.png

Son düzenleme:
Memnun eder. Bu bütçede daha iyisi yok. Deneyin, beğenmezseniz iade edin. Satıcı Hepsiburada.
Kutusu açılmış ürünü beğenmeme durumunda iade edebiliyor muyuz Hepsiburada'ya hocam? Bir tek amazonda yok muydu bu durum? Öyleyse ben de deneyip kullanabilirim, emin misiniz bu konuda. Hiç simetrik mouse deneyimim olmadı çünkü. Şu anki mouse'um rival 300 bayağı bir eskidi. Geçenlerde sağ tıkı çalışmıyordu şimdi çalışıyor fakat değiştirme sinyali veriyor. Skatez ve sensör olarak da artık eskidiğini düşünüyorum. Alırsam nasıl bir fark olur genel bir yardımcı olur musunuz? @Kiznaiver sizden de bilgi alırsam sevinirim hocam. El ölçüm 19x9.5 9 arası. Palm claw arası bir tutuşum var. Fps oyunları oynuyorum daha çok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı