Lenovo Legion M600S alınır mı?

Hocam bu mouse kablolu yalnız. Bir hocam da Lenovo sorunlu yazmış ama sebebini bilemedim?

Ağırlığı neydi bu ürünün? Boyut vs.?
Onu yazan arkadaş bilgisizin teki. M600S yeni çıkan bir mouse, kronik sorunu olup olmadığını bilmesi için içeriden bir çalışan falan olması lazım. Viper 8KHz 16cm claw tutan birine büyük gelir. Kablosuz olarak SS Prime Mini Wireless veya Model D Wireless tercih edin.

Ayrıca doğrulamak için soruyorum; elinizi bileğinizden orta parmak ucunuza kadar ölçtünüz değil mi?

Onu yazan arkadaş bilgisizin teki. M600s yeni çıkan bir mouse, kronik sorunu olup olmadığını bilmesi için içeriden bir çalışan falan olması lazım. Viper 8KHz 16cm claw tutan birine büyük gelir. Kablosuz olarak SS Prime mini Wireless veya model D Wireless tercih edin.

Ayrıca doğrulamak için soruyorum; elinizi bileğinizden orta parmak ucunuza kadar ölçtünüz değil mi?

En fazla 17 çıkıyor orta parmak ucu ile gerçekten ellerim küçük hocam :). DeathAdder Elite kullanıyorum claw ile mouse tam ucuna erişmeden kullanıyorum, bilmiyorum anlatabildim mi ama? Hangisi iyiyse onu alayım, ben ergo sevmiyorum.

Son düzenleme:
En fazla 17 çıkıyor orta parmak ucu ile gerçekten ellerim küçük hocam :). DeathAdder Elite kullanıyorum claw ile mouse tam ucuna erişmeden kullanıyorum, bilmiyorum anlatabildim mi ama? Hangisi iyiyse onu alayım, ben ergo sevmiyorum.
Anladım. Dediğim iki seçenek de claw tutuşta rahatlıkla kullanabileceğiniz mouse'lar. SS Prime Mini Wireless'ın elinize tam oturacaktır her tutuşta. İki mouse zaten neredeyse aynı özelliklere sahip mouse'lar. Model D Wireless'ın switchleri daha iyi ama milisaniyelik bir fark(10ms), hissetmeniz olası bile değil.

Model D Wireless arada 900TL'ye kadar düşebiliyordu, yeniden düşerse size kalmış. Alınabilir. Ama şu anda hem elinize daha iyi oturacak hem de daha düşük fiyatta olan bir mouse'u almak daha mantıklı. Zaten özellikleri çok yakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı