Çözüldü Lenovo Legion M600S kablosuz mouse bağlantısı kopuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CabirDenizz

Kilopat
Lenovo M600S alın. Daha iyi sensör kullanan bir fare yok bu bütçede.
Hocam merhabalar, önerin üstüne sipariş ettim hepsijet'le bugün elime ulaştı. Mouse gerçekten güzel ama kendi dongle'ı ile kullandığımda mouse anlık takılıyor. Kablosuyla bağladım herhangi bir problem yok. Başka bir konuda mousepad'in kirli olmasıyla alakalı olduğunu okumuştum benimki de eski olduğu için değiştirip QCK aldım ama sorun hala devam ediyor driver falan kurdum başka yapabileceğim bir şey var mı? Üzüldüm doğrusu kablosuz diye ilk tercihim olmuştu.

Hocam merhabalar, önerin üstüne sipariş ettim hepsijet'le bugün elime ulaştı. Mouse gerçekten güzel ama kendi dongle'ı ile kullandığımda mouse anlık takılıyor. Kablosuyla bağladım herhangi bir problem yok. Başka bir konuda mousepad'in kirli olmasıyla alakalı olduğunu okumuştum benimki de eski olduğu için değiştirip QCK aldım ama sorun hala devam ediyor driver falan kurdum başka yapabileceğim bir şey var mı? Üzüldüm doğrusu kablosuz diye ilk tercihim olmuştu.

Dongle fareden ne kadar uzakta duruyor? Direkt bilgisayara mı taktınız USB'yi? Yoksa uzatma kablosu var mı?

Arka USB 3.0 giriş portuna taktım bir buçuk metre ya vardır ya yoktur arada kablo yok.

Oraya takmamanız gerekiyor. Takılması normal o şekilde. İçerisinden çıkan kablo dahil tüm parçaların fotoğrafını atmanız mümkün mü?

Connector'a dongle takıp diğer tarafına da içinden çıkan Type-C ile PC'ye mi bağlamam gerekiyor? Hemen deniyorum bunu.

Öyle yapmalısınız. Dongle, fareye yakın bir yerde masanın üzerinde bulunsun.

Çözüm
Şu an sorun yok gibi gözüküyor teşekkür ederim biraz cahillik etmişim :). Son bir şey daha şarj ederken kendi başka Type-C kablomla direkt prizden şarj etsem herhangi bir problem teşkil eder mi? Apple 12W adaptör.

Rica ederim. Ben adaptöre takıp şarj etmiyorum. Sağlıklı mıdır bilmiyorum fakat zaten halihazırda bilgisayarınıza takılı vaziyette duran kablo ile şarj esnasında da kullanabileceğiniz için gerek de olmadığını düşünüyorum.

Rica ederim. Ben adaptöre takıp şarj etmiyorum. Sağlıklı mıdır bilmiyorum fakat zaten halihazırda bilgisayarınıza takılı vaziyette duran kablo ile şarj esnasında da kullanabileceğiniz için gerek de olmadığını düşünüyorum.

Genelde kulaklık ve Gamepad'imi gece yatmadan prize takıp uyuyorum. Alışkanlık oldu elime hazır gelsin diye bunu da o arkadaşların yanına eklemeyi düşünmüştüm.

modumuz işi çözmüş zaten o yüzden bize gerek kalmadı ve bence pc üzerinden kendi kablosuyla şarj edin çünkü çok eski başlıklarda razer çalışanları böyle olması gerektiğini yoksa bataryanın zarar görebileceğini söylüyordu. çok küçük mah değerleri olduğu için n'olur n'olmaz riske atmaya gerek yok gibi. fare'nin tuş hissiyatı nasıl ve tıklarken gecikme hissediyor musunuz bu arada? 800 tlye aşırı iyi çünkü ve hiç incelemesi yok, almak isteyenlere yardımcı olabilir

Geri
Yukarı