Lenovo Legion vs AOC

Bütçe
5500

Deathgamer

Hectopat
Aklımda 2-3 tane monitor vardı çok önerilenler zaten onlarda çok arada kaldım birisi Lenovo Legion R25i-30 çok fazla ayarı olduğu söyleniyor. IPS glow gibi sorunları var deniyor ve 0.5ms gerçek ms değeri değil gibi. Şeyler okudum forumda dolanırken önceliğim genele olarak CS ama arada farklı şeyler oynadığım da oluyor. Tabii TN panel CS için daha mı iyi olur onu da bilmiyorum. 60Hz VGA monitorden bıkkınlık geldiği için geçeceğim ondan ms tarzı değerler çok yüksek olmazsa güzel olur ayakları da baktığım zaman çok büyük duruyor. Monitorun tabii burada kullananlar varsa dönüt yaparlar. Monitore yakın oynayan biriyim genel olarak sıkıntı çeker miyim? Yazan olursa sevinirim. Diğer seçenekleri de aşağıya bırakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben 1 buçuk gün önce Legion'u çok önerdiler aldım eğer yetişir ise size bildiririm.

Ama AOC'nin de kötü olacağını sanmıyorum onu da öneriyorlardı.

2 hafta önce Lenovo aldım. Bende sizin gibi kıyas yaptım. Tavsiye üzerine ve nit(parlaklık) değerleri daha yüksek olduğu için Lenovo tercih ettim. Kullanıyorum memnunum 2 hafta da çok fazla deneyimleyemedim fakat ölü piksel vs herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

2 hafta önce Lenovo aldım. Bende sizin gibi kıyas yaptım. Tavsiye üzerine ve nit(parlaklık) değerleri daha yüksek olduğu için Lenovo tercih ettim. Kullanıyorum memnunum 2 hafta da çok fazla deneyimleyemedim fakat ölü piksel vs herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Hocam yorumlara baktığımda *lü piksel çıktı diye çok yorum gördüm umarım çıkmaz.

Renk doğruluğu ön plandaysa bu fiyat aralıklarında LG GN65R-B öneririm. Monitörün parlaklığı da çoğu 300 nit monitöre göre daha iyi. Aoc 24g4x modelini ise şuan kullanıyorum. Hem ölü piksel hem de renk gamutunu beğenmemem sebebiyle iade edeceğim. Eğer fps benim için önemli derseniz Legionu öneririm .

Renk doğruluğu ön plandaysa bu fiyat aralıklarında LG GN65R-B öneririm. Monitörün parlaklığı da çoğu 300 nit monitöre göre daha iyi. Aoc 24g4x modelini ise şuan kullanıyorum. Hem ölü piksel hem de renk gamutunu beğenmemem sebebiyle iade edeceğim. Eğer fps benim için önemli derseniz Legionu öneririm .
Renk doğruluğundan çok FPS önemli çoğunlukla Cs de vakit geçireceğim zaten her türlü IPS panel kalitesi olacağını düşünüyorum Legion da sıkıntı çeker miyim emin değilim ölü piksel her monitörde olabilir onu iade edebiliriz de farklı kronik sorunlar varsa elimizde kalabilir

Geri
Yukarı