Lenovo Legion vs ASUS ROG STRIX

Kesinlikle haklısınız zaten gönlümde yatan model o ama Tr deki satıcı bana hiç güven vermedi ve bazı kişiler satıcıdan memnun kalmamış. Eğer güvenilir bir satıcı bulursam hiç düşünmeden alacağım.
Kendim de aynı satıcıdan aldım bir problem yaşamadım aslında, paketleme vs. iyiydi zaten ürün kapalı kutu olduktan sonra bir önemi yok diye düşünüyorum. Şu an Hepsiburada’da %5 indirim var, onu kullanarak 28’e alınabilir güzel fırsat.

Kendim de aynı satıcıdan aldım bir problem yaşamadım aslında, paketleme vs. iyiydi zaten ürün kapalı kutu olduktan sonra bir önemi yok diye düşünüyorum. Şu an Hepsiburada'da %5 indirim var, onu kullanarak 28'e alınabilir güzel fırsat.

Şahsen benim tarafımdan çok problem değil ama parayı babam vereceği için o kabul etmiyor herhangi bir garantisi olmayan ürün almayı, malum fiyatı da ortada olunca haklı bir şekilde korkuyor.

Şahsen benim tarafımdan çok problem değil ama parayı babam vereceği için o kabul etmiyor herhangi bir garantisi olmayan ürün almayı, malum fiyatı da ortada olunca haklı bir şekilde korkuyor.
Garanti konusunda ben almadan önce çok araştırmasını yapmıştım. Ürün seri koduyla Lenovo Türkiye vs. her yere sordum garanti konusunda, hepsi TR'de de geçerli uluslararası garantisinin olduğunu söyledi. Tabii daha net olmak istiyorsan İtopya'dakini de alabilirsin o da güzel.

Garanti konusunda ben almadan önce çok araştırmasını yapmıştım. Ürün seri koduyla Lenovo Türkiye vs. her yere sordum garanti konusunda, hepsi TR'de de geçerli uluslararası garantisinin olduğunu söyledi. Tabii daha net olmak istiyorsan İtopya'dakini de alabilirsin o da güzel.

Firmayla görüştüm uluslararası garantisi varsa belki babamı ikna edebilirim diye garantisi techmind bilişim olarak biziz Lenovo tarafından bir garantisi yok dedi. O kapıda yüzüme kapandı maalesef galiba dediğiniz gibi itopyadakini alacağım. Siz de güle güle sıkıntısız kullanın hayırlı olsun.

Firmayla görüştüm uluslararası garantisi varsa belki babamı ikna edebilirim diye garantisi techmind bilişim olarak biziz Lenovo tarafından bir garantisi yok dedi. O kapıda yüzüme kapandı maalesef galiba dediğiniz gibi itopyadakini alacağım. Siz de güle güle sıkıntısız kullanın hayırlı olsun.
Teşekkürler, firmanın sanırım bu konuda tam bilgisi yok Lenovo Türkiye bana 1 yıl uluslararası garantisi var dediği için aldım ben. Garantisi biziz derken o şöyle oluyor. Ürün hangi ülkeden alındıysa (örneğin Almanya) siz garanti talebi oluşturacağınız zaman satıcı tarafından Lenovo Almanya'ya gönderiliyor. 1 yıl TR'de 1 yıl Almanya'da oluyor kısaca. Yoksa kendileri işlem yapamazlar zaten.

3060 ile 3070 arasında ki fark size lazım değil ise asus da olabilir. Legion için 17'' ve görece düşük kasa kalitesinden dolayı bende vazgeçmiştim. Ben monster aldım karar sizin :)

Cihazlarda plastik kullanılması kafanızı karıştırmasın. Plastiğin milyon tane türü var. Şuan bu yazıyı Gigabyte'ın soğutmasıyla meşhur Gaming modeli bir laptoptan yazıyorum, kasa tamamen plastik. Ama öyle bir malzeme kullanmışlar ki hissiyat çok güzel, soğutma efsane düzeyde.

Geri
Yukarı