Elektronik Lenovo Legion Y27-30 27" 0.5ms 180Hz IPS Gaming monitör 5699TL

Kesinlikle almayın. Görüntü çamur gibi. Ben aldım ve sonrasında iade ettim. Siz siz olun kullanan kişinin görüşlerini dikkate alın.

Güzel monitordür, 0.5 ms MPRT değeri var ama asıl 3.5-4ms gibi bir tepkime hızı olduğunu incelemerde gördüm ayrıca180Hz OC modu yarım saat sürdürülebiliyor, sonra temel yenileme hızına düşüyor. Bir çeşit satış stratejisi, ama kaliteli monitor.

Kullandınız mı? Öyle bir yorum yapmışsınızki, kullanmış gibi gözüküyorsunuz. Ama eminim ki kullanmayı bırak ürünü kutusunda bile olsa canlı görmemişsinizdir hatta kullanan birisini bile tanımıyorsunuzdur.

Dostum kendim kullanıyorum gayet iyi bir monitör yakınlarında pikseller belli olmuyor.
Buna iyi diyorsanız, gerçekten iyi olan bir monitör görünce Afrika kabilesinde yaşayanların beyaz insan görünce şaşırdığı gibi şaşıracaksınız demektir.

Son düzenleme:

Güzel monitordür, 0.5 ms MPRT değeri var ama asıl 3.5-4ms gibi bir tepkime hızı olduğunu incelemerde gördüm ayrıca180Hz OC modu yarım saat sürdürülebiliyor, sonra temel yenileme hızına düşüyor. Bir çeşit satış stratejisi, ama kaliteli monitor

Kesinlikle almayın. Görüntü çamur gibi. Ben aldım ve sonrasında iade ettim. Siz siz olun kullanan kişinin görüşlerini dikkate alın.

Kullandınız mı? Öyle bir yorum yapmışsınızki, kullanmış gibi gözüküyorsunuz. Ama eminim ki kullanmayı bırak ürünü kutusunda bile olsa canlı görmemişsinizdir hatta kullanan birisini bile tanımıyorsunuzdur.

Buna iyi diyorsanız, gerçekten iyi olan bir monitör görünce Afrika kabilesinde yaşayanların beyaz insan görünce şaşırdığı gibi şaşıracaksınız demektir.

Saldırmadan yorum yaparsan daha iyi olur. 27 inç monitor ve 1080p, piksel yoğunluğu sana göre az olabilir ama 27 inç monitorde bu normaldir. 2K yoğunluğu bekleyemezsin. Bu monitorün kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Olumlu incelemeleri var canlı oyun testleri var ortada bir kanıt var sonuçta, her ürün herkesi memnun edemez. Burada saldırgan yorum yapmak yerine efendi gibi görüşünü belirtsen yeterli.

Ben saldırmıyorum bu forumda bir ürünü kullanmadan sanki kullanıcısıymış gibi önerenlerden, değerlendirenlerden bıktım.
İncelemesi varsa inceleme videosunu atın o zaman madem piksel yoğunluğu bana göre azsa o zaman kişiden kişiye değişen bir şey var.
2K yoğunluğu beklemiyorum isteyen alsında görsün, maç izlerken maçtaki oyuncunun yüzüne yakın çekim yapılsa bile çamur gibi olduğu için tanıyamıyorsun.

Ben saldırmıyorum bu forumda bir ürünü kullanmadan sanki kullanıcısıymış gibi önerenlerden, değerlendirenlerden bıktım.
İncelemesi varsa inceleme videosunu atın o zaman madem piksel yoğunluğu bana göre azsa o zaman kişiden kişiye değişen bir şey var.
2K yoğunluğu beklemiyorum isteyen alsında görsün, maç izlerken maçtaki oyuncunun yüzüne yakın çekim yapılsa bile çamur gibi olduğu için tanıyamıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
al kardeş isze. VRR Destekli, freesync premium, dahili hoparlörler, yükseklik ayarlı sağlam bir stand, kulaklık çıkışı ve usb portu dolu dolu bir monitor. Reddit yorumlarına da bakabilirsin. Tepkimesi de gayet iyi. Bu fiyata iyi mınitor, sen istersen bu fiyata 2k Va panel al

Ben bu monitörün Türkiye'de çekilen videolarının hepsinide izledim yabancıların çektiği videolarıda izledim ve bu monitörü ALIP KULLANDIM. Yani diyorumki öyle kağıt üzerindekine inanmayın, öyle kaliteden anlamayanın gözüyle yapılan yoruma kanmayın. Dahada bir şey demiyorum isteyen alıp kullansın.
Ha bu arada sizin monitörünüz neydi acaba?

Ben bu monitörün Türkiye'de çekilen videolarının hepsinide izledim yabancıların çektiği videolarıda izledim ve bu monitörü ALIP KULLANDIM. Yani diyorumki öyle kağıt üzerindekine inanmayın, öyle kaliteden anlamayanın gözüyle yapılan yoruma kanmayın. Dahada bir şey demiyorum isteyen alıp kullansın.
Ha bu arada sizin monitörünüz neydi acaba?
Lg 27gp850 2k kullanıyordum. Yanına bi tane dell g2724d aldım geçen hafta. Dell model daha uygun ve daha kaliteli

dostum ya senin gözlerin bozuk yada sana gelen ürün sıkıntılı gayet rahat bir ürün camur gibi nasıl oldu anlatırmısın

Daha hesaplı ya da performanslı rakipleri vardır ancak monitör gömülecek bir monitör değil. Piksel yoğunluğundan dem vuranlar gözleriniz kartal gözü değilse ya 20 santim uzaklıktan monitör incelemeyi bırakın. 165 Hz, IPS panel ve ghosting sorunu yok. Mevcut fiyatıyla alınası bir monitör. (kendim kullanıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı