Lenovo Legion Y27-30 alınır mı?

• Konuyu başlatan B4TUR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 8B
Bütçe
4500TL

B4TUR

Decapat
Monitör
Lenovo Legion Y27-30
Lenovo Legion Y27-30 alınır mı? 4500TL civarı fiyatı şu anda.

Monitör almak istiyorum fakat hangisini alacağıma daha tam karar vermedim. Bu monitörü kullanan bir sıkıntı yaşayan var mı? Görüntü kalitesi güzel mi verdiğim paraya değer mi?

Daha iyi önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

(Çıkabileceğim bütçe en fazla 4500TL)

Bu monitörü N11, Hepsiburada ve Trendyol'dan almayı düşünüyorsanız, satıcılara monitörün hatalı çıkması durumunda 14 gün içinde iade edip edemeyeceğinizi net bir dille sorun, öğrenin. Ben sordum, tüketici yasasını, mesafeli satış kurallarını ilk kez duymuşlar gibi davranıyorlar, kabul etmiyorlar. Bu nedenle bu monitörü alamadım. Yasaya uyacağını, istersem ürünü koşulsuz şartsız iade edebileceğimi söyleyen firmadan Acer XV27s aldım.

Konuya İtopya'da dahil, kendilerine attığım maile, konunun sattıkları markaya göre değiştiğini söylediler. Çok komik yasa her markaya farklı çıkmış.

Gaming gen TR firması telefonla 14 gün içinde iade edebileceğimi, sorun çıkartmayacaklarını söyledi

Hassan ürün alırken firmaları bu sügeçten geçirirsek bizim için iyi olur.

Son düzenleme:
Pazartesi günü elime geçti monitör oldukça memnunum herhangi bir ışık sızması ölü piksele rastlamadım F/P olarak daha iyisini bulabileceğini sanmıyorum. Amazon'dan almanı tavsiye ederim iade işlemleri daha kolay olabiliyor. 200 küsur TL fazla verirsin ama iade etmen daha kolay olur.

Pazartesi günü elime geçti monitör oldukça memnunum herhangi bir ışık sızması ölü piksele rastlamadım F/P olarak daha iyisini bulabileceğini sanmıyorum. Amazon'dan almanı tavsiye ederim iade işlemleri daha kolay olabiliyor. 200 küsur TL fazla verirsin ama iade etmen daha kolay olur.

Öteki sitelerde en düşük 4900'e yükselmiş bile ben daha paramı tamamlayamadım daha da zamlanmadan paramı tamamlarsam buradan alırım şu an en ucuz attığınız link zaten.

🥲

Geri
Yukarı