Lenovo Legion Y27-30 alınır mı?

• Konuyu başlatan B4TUR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 7B
Bütçe
4500TL
Yeni bir konu açmıştım bu ürün hakkında, iyi ki Amazon üzerinden bu ürünü satın almışım ; çünkü iadelerde sorun çıkarmıyorlar. Detaylar burada.

Onun haricinde, şunları diyebilirim sana: Ürün arıza çıkarana kadar çok memnumdum. 5.800 lira bandına alınabilecek en iyi tercih olabilir. Bu ürünü ortalama 17 gün kadar kullandım, 16. gün sanırım cumartesi akşamına denk geliyordu, 8 saat yüksek parlaklık ile oyun oynadım ertesi akşam ürünü açmış olduğumda yukarıdan aşağıya doğru bir çizgi belirdi. Açılıp kapanış ekranında da bu çizginin kaybolmaması üzerine iade sürecini başlattım, iademi aldım ve şu an şu ürünün kargodan bana ulaşmasını bekliyorum

Bana kalırsa Lenovo'ya hiç bulaşma, ben bu üründeki sorunun kronik olması kaygısıyla arıza çıkarana kadar çok memnun kalmış olsam da, iademi almış olduktan sonra aynı üründen almadım. İlle da alacaksan da Amazon üzerinden al, 20-25 güne kadar bildiğim kadarıyla koşulsuz iade alıyorlar. Vatan Bilgisayar, Trendyol, Hepsi Burada gibi siteler üzerinden elektronik bir ürün satın alırsan, - yeni çıkan yasa ile birlikte- iade almıyor ya da alsalar da çok uğraştırıyorlar. Amazon'da %100 müşteri memnuniyeti var. Ama bana kalırsa bu Lenovo'ya hiç bulaşma. IPS panel de LG, VA panel de Samsung rakipsiz.

-
Hocam merhabalar Lenovo elime ulaştı şimdilik ekran güzel gibi ancak moniörü elimde taşırken içinde hareketli bir parça sesi var gibiydi. Sanki bir vida veya parça çıkmış ve içinde rastgele dolaşıyor gibi. Sizde de böyle bir sorun var mıydı? Bir de sizce komple iade etsem önerebileceğiniz iyi bir model var mı?

Hocam merhabalar Lenovo elime ulaştı şimdilik ekran güzel gibi ancak moniörü elimde taşırken içinde hareketli bir parça sesi var gibiydi. Sanki bir vida veya parça çıkmış ve içinde rastgele dolaşıyor gibi. Sizde de böyle bir sorun var mıydı? Bir de sizce komple iade etsem önerebileceğiniz iyi bir model var mı?

Ürünün ayağında sağlam monte edilsin diye bir vida vardı, ondan geliyor olabilir ses. Ayağından söz etmiş olduğum standı, monitörünü tutan yerin hemen altında. Amazon üzerinden ürünü aldıysan koşulsuz şartsız iade etme şansın var. Amazon bu zamana kadar bana hiçbir iade de sorun çıkarmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı