Lenovo Legion Y520 SSD ve RAM yükseltmesi

Ardldomakr

Decapat
Arkadaşlar Lenovo Legion Y520-15ıkbn 80wk laptopuma SSD ve RAM yükseltmesi yapmak istiyorum kullanmak. İstediğim parçalar şunlar:

SanDisk 500GB Ultra NVMe M.2 SSD.
HyperX ımpact 4 GB 2400MHz CL14.

Arkadaşlar bu 2 parçayı istiyorum. Herhangi bir sıkıntı, uyumluluk sorunu vs. yapar mı?

Arkadaşlar Lenovo Legion Y520-15ıkbn 80wk laptopuma SSD ve RAM yükseltmesi yapmak istiyorum kullanmak. İstediğim parçalar şunlar:

SanDisk 500GB Ultra NVMe M.2 SSD.
HyperX ımpact 4 GB 2400MHz CL14.

Arkadaşlar bu 2 parçayı istiyorum. Herhangi bir sıkıntı, uyumluluk sorunu vs. yapar mı?
Sandisk yerine samsung kullanmak daha mantıklı hocam sandisk usb olarak iyi ssd olarak iyi değil.

Sandisk yerine samsung kullanmak daha mantıklı hocam sandisk usb olarak iyi ssd olarak iyi değil.
Sandisk SSD olarak iyi değil mi? Plus modeli kronik sorunlu diye markanın kalitesine bir şey söyleyemezsin. Arkadaşın attığı model gayet iyi.

Şu an indirimde olduğundan dolayı satın almak istiyorum o kadar yoksa marka olarak takıntım yok malum bütçe o kadar geniş değil.
Sorun çıkarmaz hocam.
Sandisk SSD olarak iyi değil mi? Plus modeli kronik sorunlu diye markanın kalitesine bir şey söyleyemezsin. Arkadaşın attığı model gayet iyi.
Sandisk iyi değil demiyorum Samsung daha iyi ama sandisk samsung dan daha çok satıyor insanlar sandisk'in flash bellekleri iyi olduğu için ssd'si de iyi sanıyor arada çok fiyat farkıda yok zaten yanlış anlamayın markayı kötülemiyorum.

Bu konuda NVMe desteği olduğu yazıyor.
Peki RAM konusunda uyumlu mu sıkıntı çıkar mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-29 CPU-Z HTML report file.png
    Screenshot_2021-01-29 CPU-Z HTML report file.png
    39,1 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı