Lenovo Legion Y540 Vantage problemi

Cruseo

Centipat
Yer
Fransa
Daha fazla  
Arkadaşlar Legion Vantage Gaming driverini yüklemeye çalıştığımda böyle hata veriyor, hiçbir türlü çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• image 2.png
    image 2.png
    199,8 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
lenovo sıtesınde uygulama ıcın herhangı bır vıdeo veya tanıtıcı yokmu hocam
Dostum driveri indiriyorum ama yüklerken bu hatayı veriyor yabancı forumlarda alternatif çözümler var harici bir şekilde vantageyi yükledim buseferde program üzerinde yaptığım değişiklikleri bilgisayar tınlamıyor mesela touchpad kitle diyorum çalışmaya devam ediyor gibi.

Dostum driveri indiriyorum ama yüklerken bu hatayı veriyor yabancı forumlarda alternatif çözümler var harici bir şekilde vantageyi yükledim buseferde program üzerinde yaptığım değişiklikleri bilgisayar tınlamıyor mesela touchpad kitle diyorum çalışmaya devam ediyor gibi.
bende asus kullanıyorum ılk gamıng center uygulamasını yukledıgımde kurulum sıhırbazı yüklenmedi hatası verdi malesef başlangıç ayarlarından temiz kurulum yaptım düzeldi tabı temiz kurulumu yapmam 10dakika bile sürmedi

bende asus kullanıyorum ılk gamıng center uygulamasını yukledıgımde kurulum sıhırbazı yüklenmedi hatası verdi malesef başlangıç ayarlarından temiz kurulum yaptım düzeldi tabı temiz kurulumu yapmam 10dakika bile sürmedi
Format atmak çok zahmetli geliyor ne yapacağımı henüz kestiremiyorum.Vantage'de işe yarayan bir program :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı