Lenovo Legion5 i7-10750H neden temil edilemiyor?

teknoz

Centipat
Daha fazla  

Ben bu laptopu arıyorum ama her yerde tükenmiş. Acaba kur yüzünden ithal edemiyor muyuz? Bana bu laptopu veya bu özelliklerde ve fiyatta başka stokta olan laptopların linkini atabilir misiniz?

Bu fiyat kürdan önceki fiyatıdır muhtemelen. Stoklara gelince fiyatı artar. Başka özelliklerde 10750H ve RTX 2060 bir laptop alıp yükseltme yapabilirsiniz.

Monster ve Casper harici laptop modellerine bakabilirsiniz?

Acer, MSI, Dell, ASUS gibi markaların ürünlerine de bakabilirsiniz.

Bu fiyat kürdan önceki fiyatıdır muhtemelen. Stoklara gelince fiyatı artar. Başka özelliklerde 10750H ve RTX 2060 bir laptop alıp yükseltme yapabilirsiniz.

Bana bu laptop gibi en az i7 işlemci en az 32 GB RAM en az 1TB SSD 1 TB HDD ve en az 2060RTX 20 bin TL altı olmak şartıyla önerip link atabilir misiniz? Laptopum bozuluyor ve yenisi şart.

Laptop'u ne için kullanacaksınız ?
Hocam 32 GB RAM 1TB HDD 1TB SSD'li modeller çok pahalı oluyor. 16 GB RAM'li ve en düşük boyuttaki SSD'li bir laptop alıp kendiniz upgrade ederseniz daha iyi olur.

Son düzenleme:
Laptop'u ne için kullanacaksınız?
Hocam 32 GB RAM 1TB HDD 1TB SSD'li modeller çok pahalı oluyor. 16 GB RAM'li ve en düşük boyuttaki SSD'li bir laptop alıp kendiniz upgrade ederseniz daha iyi olur.

Oyun için de müzik ve video programları için de lazım bana Max 19 bine kadar en optimum tercihen Lenovo laptop linkleri önerir misiniz?

Oyun için de müzik ve video programları için de lazım bana Max 19 bine kadar en optimum tercihen Lenovo laptop linkleri önerir misiniz?

Hocam bence bulabildiğiniz en ucuz RTX 2060, i7 10750H, 1 adet SATA 3 ve 1 adet M.2 SSD portuna sahip Laptop'u alın. Daha sonra o laptopa SSD, HDD ve RAM takviyesi yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı