Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00NKTX alınır mı?

Cihazı Hepsiburada'dan almam lazım 3 ay erteleme + 6 ay taksit kampanyası var.
Amazon.com.tr
Maximum'da 9 ay fade farksız taksit seçeneği var, diğer bankalarda 6 aya kadar geçerli.
Benim alacağım 15IRH8 modelinin seçeneklerinde tepki süresi 5ms 3ms arasında gözüküyor yani en kötü 5 ms bir de Anti-Ghosting var deniyor %100 sRGB ve NVIDIA G-Sync varmış.(yorumdada G-Sync belirtilmiş)
%100 Anti-Ghosting klavye özelliği hocam birden fazla tuşa aynı anda basmanıza yarıyor, panel ile ilgisi yok ayrıca LOQ'un bu modeli %100sRGB değil %45NTSC. Her şartta Nitro 5 tavsiye ederim ben.

MSI Cyborg 15 A12VF-675xtr Intel Core i7 12650H 16 GB 512 GB SSD RTX4060 FreeDOS 15.6" FHD 144Hz taşınabilir bilgisayar.
Bu modelde iyi gözüküyor bir kronik sorunu vs var mıdır acaba.
Giriş seviyesinde MSI'dan uzak durun hocam Thin, Cyborg, Bravo gibi modelleri hem ısınıyor hem kısıtlı donanım kullanıyor, attığınız modelde de 45W'lık RTX4060 mevcut yani asla o paraya değmeyecek bir cihaz.

Amazon.com.tr
Maximum'da 9 ay fade farksız taksit seçeneği var, diğer bankalarda 6 aya kadar geçerli.

%100 Anti-Ghosting klavye özelliği hocam birden fazla tuşa aynı anda basmanıza yarıyor, panel ile ilgisi yok ayrıca LOQ'un bu modeli %100sRGB değil %45NTSC. Her şartta Nitro 5 tavsiye ederim ben.

Giriş seviyesinde MSI'dan uzak durun hocam Thin, Cyborg, bravo gibi modelleri hem ısınıyor hem kısıtlı donanım kullanıyor, attığınız modelde de 45W'lık RTX4060 mevcut yani asla o paraya değmeyecek bir cihaz.

Lenovo Legion 5 15ach6h 82JU00EATX AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 2TB SSD RTX3070 15.6" FreeDOS taşınabilir bilgisayar.
Hocam buna ne diyorsun.
Açıkçası Acer bana malzeme kalitesi vs bakımından hiç mantıklı gelmiyor o yüzden bütün seçeneklere bakacağım en son seçeneğim Acer olacak.

Acer tercih etmiyorsanız ASUS TUF serisine bakabilirsiniz hocam.

Acer tercih etmiyorsanız ASUS TUF serisine bakabilirsiniz hocam.

TUF serisinda çok fazla ısınma problemi yazısı okudum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı