Lenovo LOQ R5 7640HS laptop Excalibur G770 GTX 1650 laptop + 15 bin TL ile takas edilir mi?

Etmemelisin. Elinde taş gibi laptop var.

Cihazı elden çıkarmayı düşünüyorsanız fena teklif değil fakat 1650 modeli kullanacaksanız gerek yok.

Takası yapacak olan adam 15000 TL para teklif etmiş, ama değmez tabii.

Elinde böyle bir sistem varken neden daha alt bir sisteme takas edesin? O para için değmez bence. Üstelik Excalibur.

PC'yi veren kişi abim o tasarım için kullanacak ben oyun için ve benim PC Valorant- CS:GO falan oynarken FPS yüksek olsa bile her türlü drop var resmen 60 Hz gibi oynuyorum.

PC'yi veren kişi abim o tasarım için kullanacak ben oyun için ve benim PC Valorant- CS:GO falan oynarken FPS yüksek olsa bile her türlü drop var resmen 60 Hz gibi oynuyorum.

60 Hz değil yanlış yazmışım. Oyunu sanki 60 FPS gibi kasa kasa oynuyorum en düşük grafikler falan 220 FPS ama kasıyor resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:

60 Hz değil yanlış yazmışım. Oyunu sanki 60 FPS gibi kasa kasa oynuyorum en düşük grafikler falan 220 FPS ama kasıyor resmen.

Dostum bunun için verme bence PC GTX 1650 mobil kullanıcısı olarak seni bazı oyunlarda üzebilir bence drop sorununu araştır ve çöz yapma bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı